Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed a műszempillák...

Mi a véleményed a műszempillákról és azokról, akik hordják?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 17:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

Egy műszempillára lehet valaki irigy?:D Bárki tehet fel magának akár egy 80 éves is,na mindegy:D

Semmmi rossz vélemény nincs róla,és valószínűleg ha nem lenne szép hosszú szempillám és ha spirállal sem tudnék rajta sokat dobni,feltennék egy párat.

2009. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
A 18.08.as válaszoló irigykedik,meg aki egyet értett vele,mert ők már tovább vitték a műszempilla gondolatot és látszik,hogy ki vannak akadva azokon a nőkön,akik adnak magukra. Hiszen izlésficamnak gondolja azt,ha valakinek rendbe van a haja "frizurája van",ékszert esetleg műkörmöt visel:)
2009. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
21.48-as:) Mi az a marha sok minden amit elárul a műszempilla a viselőjéről?:) Maximum következtetni lehet egy-két tulajdonságra külső jelekből,de kétlem,hogy elitélendő,vagy szánni való lenne egy nő,aki szépítkezik:) Egyébként meg a belső a lényeg és ha külső alapján ítélsz,sok jó embert nem fogsz megismerni így.
2009. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Sok jó embert megismertem már, akivel nem csak a sminkről és a ruhákról lehetett csevegni, és egyiknek se volt semmilyen mű cucca, mert szimplán kicsit magasabb szinten voltak annál, hogy így torzítsák el magukat.

És ha hiszitek, ha nem, egy nő nem attól nő, hogy 2 naponta fodrászhoz jár, hogy kényelmetlen műbőr magassarkút hord és hogy TELEAGGATJA magát ékszerekkel és egy kiló vakolat van az arcán. Nekem az már pics@ kategória, ha valakinak annyi ideje és pénze van, hogy műkörmözzön és egyéb műízékkel "szépítse" magát. Lelki szinten pedig csökevények. De nagyon szívesen megismernék pár ilyen embert, hogy bebizonyítsam: külső jegyek alapján és pár beszélgetésből egy több oldalas esszét tudnék megfoglamazni a személyiségükről.

Ja, és még mindig csak a szánalom és nevetés kerülget, ha ilyen embert látok, nem az irígység;)


egy 22 éves nőci

2009. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

18.08

valami nincs rendben nálad...azért mert te más vagy,nem szabad itélni a többit.

2009. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

Hú nagy vitába tudnék veled szállni,de itt csak a különböző világnézeteink és elveink ütköznének,így nem látom értelmét.

Miért lennél dühös egy nőre,aki ad magára (ki így ki ugy) ha nem lennél féltékeny vagy irigy? Látszik a soraidból,de amíg nem vallod be magadnak,addíg esély sincs rá,hogy esetleg kellemesen csalódj egy ilyen valakiben.

Igazából nekem hízelgő amit írsz,mert én sem vagyok ilyen,még csak sminkelni sem sminkelem magam amire még nem jöttem rá miért,hiszen tetszik... De biztos úgy van ahogy mondod,hogy magasabb szinten vagyok a többi embertől,és azért nem:)

2009. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%

10:53-as

Szerintem pöppet elírtad a korodat :D Biztos, hogy nem 22 vagy. Max 12 xD Ilyen felfogással.


Attól, hogy valaki sminkeli magát és "2 naponta fodrászhoz jár" attól lehet jó arc és nem csak a sminkről meg a ruháról lehet vele "csevegni".

Ja és azt írtad, hogy egyik ismerősödnek sincsenek ilyen mű cuccai. Hát nem hiszem. Ha úgy nézzük pl az arckrém is mű dolognak számít. Még ha ápol is. :) Mivel nem természetes úton lesz gyönyörű a bőrük/bőröd ;) és gondolom azért néha bekened az arcod :D Mindegy nem folyok ebbe bele....

Belőled az irigység szól. Kíváncsi vagyok hogy nézel ki, mert okkal írod ezeket ;) Valaki azért veszi fel a "kényelmetlen műbőr magassarkút" , mert talán ebben érzi jól magát ;) Attól, hogy te a bakancsban érzed jól magad az már más tészta xD Hordjad azt ha az tetszik xDDDDD

Egy nőnek nem kell "egy kiló vakolat" hogy szép legyen :) Szerintem nálad már a szempillaspirál is "pics@ kategória". Ilyen felfogás mellett másra nem tudok gondolni :D


Mindegy... Kérdésre a válasz: Szerintem jó dolog a műszempilla :) én is szoktam hordani, igaz csak buliba. Hétköznapra felesleges. Csak ajánlani tudom. Még ha egyesek szerint a "pics@ kategóriába" tartozok.

/Egyátalán nem p*csás dolog :) /


Egy "pics@ kategóriás" lány

2010. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kössz, a válaszokat, igazábol nekem mániám a hosszú szempilla, és minden vagyok csak nem "p!csakategóriás" XD.
2010. jan. 7. 21:15
 19/23 anonim ***** válasza:
38%
na..nekem is mániám,és akkora műszempillám van,hogy ha kinyitom a szemem,felér a szemöldököm legmagasabb pontjáig(3szögaalakú:)mondjuk senkinek nem tünt fel,mert a sajátomat is akkorára festem ) én sem vagyok plázap*csa ,és nem is leszek soha.műkörmöm is van..csak simma ovális franciás.csak pasztellszínű ruciim vannak,meg fehér fekete.nagyon szép arcom van,magas csinos,mindenki irigyel,jó barátnak,jó embernek,értelmesnek,okosnak tart mindenki függetlenül attól,hogy MŰ a körmön és MŰ a szempillám.
2010. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
a szemöldök 2szög alakú:) előző vtam 17L
2010. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!