Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed a műszempillák...

Mi a véleményed a műszempillákról és azokról, akik hordják?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 17:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
3SZÖG áááá:D:D
2010. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én 18L vagyok, és először is értelmes, okos, intelligens, és a koromhoz, és a korombeliekhez képesz sokkal sokkal érettebb felfogású.


Jópáran mondták már nekem, hogy még soha nem találkoztak ilyen értelmes, és rendes lánnyal, mint én!!

És ők sem az éretlenek közé tartoznak!


DE:

Szeretek nőcisen öltözködni, sminkelni, ékszereket hordani, egyszóval csinosnak és szexinek lenni.

Nem az a ku*va feeling, egyáltalán nem!

De nem ítélem el sem a műkörmöt, sem a műszempillát, sem pedig a műmelleket, stb, addig amíg az nem gusztustalan, és undorító, és a végeletekig el nem mennek vele.


Én is nemrég vettem műszempillát, és fel is szeretném majd tenni buliba.

Semmi bajom vele, és semmi ilyen dologgal, amíg az az illeő, aki feltesz ilyet, meg is üt ez melett egy bizonyos értelmi szintet.

2010. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Ciki a bizonyítványmagyarázás, nem mondták még, uccsó?
2010. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!