Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakkosok! Válaszolnátok?

Gél lakkosok! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

1. A gél lakk műkörömnek számít?

2. Nektek milyen színű most?

3. Van francia gél lakk manikűr?

4. Nektek hány éves korotoktól van?


köszi mindenki válaszát!


13/L



2014. febr. 19. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A gél lakk nem műkörõm, nem lehet vele körmöt hosszabbítani. Az egy sima, sűrűbb állagú körömlakk készítmény, amely tartós, és uv fényre köt. Jelenleg nincs, de általában piros, magenta, fekete vagy halványrózsaszìn, swarowskival. Nem tudom hogy van -e francia, én még nem találkoztam vele. Két éve van.

18 L

2014. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
van francia, nekem pl csak az van. egyébiránt annyira nem ajánlom, mert teljesen befedi a körmödet és nem tud úgy szellőzni, mint a sima lakkal, emiatt vékonyodik... 13 évesen szerintem még korai
2014. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gél lakk nem műköröm. Nekem most piros van, a gyűrűs ujjamon krémszínű és vannak rajta piros-fehér virágok. Van francia gél lakk is. Olyan van amilyet kérsz a manikűröstől. :) Én 18 éves koromban csináltattam először.
2014. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!