Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés köröm töltésénél fáj a...

Zselés köröm töltésénél fáj a reszelés? Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt ilyen, de most ahogy leszedte a zselét a körmösöm, egy-két helyen égető, csípő érzést éreztem. Nem tudom, hogy attól volt-e, mert felmelegszik a reszelő gép (ő azt mondta ez az oka), vagy túl reszelte a körmömet... Ráadásul egy-két körmöm, már eléggé elvékonyodott...

2014. márc. 3. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is állandóan fáj, ezt utálom a legjobban :( de a szépségért meg kell szenvedni :)

az tényleg oka lehet, h túl gyors a gép, s felmelegszik.

de nekem van olyan amikor épp olyan zselét használ h a lámpába is ég a körmöm, akkor kiveszem pár pillanatra majd utána jó.

nekem ha fáj szolok, s akkor meg állunk 1 picit.

2014. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is szinte mindig égetett, olyankor másik körmön folytatta.

a reszelés a legrosszabb, mindig mondtam, hogy még az agyam is beleremeg.

már gél-lakkom van, jobban szeretem.

2014. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joy Turner ***** válasza:
100%
Igazán szörnyű, hogy hányan számolnak be arról, hogy fáj a csiszolás, ugyanis a vendégnek semmit nem szabadna éreznie. Valóban felmelegedhet a köröm csiszolás közben, de ha a körmös nem balfék, van megfelelő csiszológépe és megfelelő csiszolófeje, akkor az ég egy adta világon semmit sem szabadna érezni közben. Az én vendégeim közül is sokan meglepődtek, hogy jééé, nem fáj nekik nálam a csiszolás. Holott ez lenne a normális.
2014. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam nem panaszkodnak fájdalomra a vendégek. Jó csiszolófejem van, jó gépem, és megtanultam használni.

Voltam én is olyan körmösnél, aki azt állította, hogy normális, ha éget a csiszológép, és van olyan vendégem is, aki sokáig nem engedett géppel csiszolni a korábbi rossz élmények miatt.

A zselé égethet kötés közben, de semmi egyéb fájdalom nem normális.

Válts körmöst.

2014. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!