Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rook piercing tapasztalatok?

Rook piercing tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Várhatólag jövő héten megyek csináltatni egy ilyen piercinget. Szívesen meghallgatnám mások tapasztalatát és véleményét. Minél több válasz érkezik, annál jobb :)

2014. ápr. 11. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, de szerintme tök jól néz ki. Anno lebeszéltek róla, mert elég macerás és fájdalmas piercing:s
2014. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. ápr. 12. 07:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete csináltattam, nekem eléggé fájt, de azért nem kell ráparázni, nem olyan halálos fájdalom. :)

A szúrás utáni pár nap viszont sajgott rendesen. :)


A porc vastagsága miatt lassan gyógyul, viszont védett helyen van, így kevés "baleset" érheti. Mindenesetre ápold majd rendesen, rendszeresen és lehetőleg ne azon az oldalon aludj, még akkor se ha már rá tudsz majd feküdni.

2014. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már van bizonyos tapasztalatom fülpiercring területén, mert már van egy helixem, szóval a fájdalomtól annyira nem félek
2014. ápr. 12. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem két hónapos a Rook-om :) Kicsit nekem is fájt, de nem jobban az eddigiektől :) A 3. válaszolónak igaza van, tényleg nem kell tőle megijedni, mert hamar túl leszel rajta ;) nekem szúrás után csak akkor fájt, ha hozzáértem, most viszont már az sem. :)
2014. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves válaszolók! Nagyon sokat segített.
2014. ápr. 12. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, nekem is van helix, tragus nem is egy, de a rook nekem jobban fájt. Hallottam olyat is akinek kevésbé, szóval nagyon esélyes hogy egyénfüggő. :) Nem is a szúrás, hanem az utána következő pár nap, akkor be is volt dagadva. Mindenesetre nem lesz sok baj vele, mert nem tud beakadni. :)
2014. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére most nincs suli, szóval lesz elegendő időm megszokni és ápolni. Már nagyon várom
2014. ápr. 13. 18:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, túl vagy rajta?
2014. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak összejött :D A szúrás része kellemetlen volt, utána kicsit égett is, de most olyan, mintha mi se történt volna :)
2014. máj. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!