Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az avon bőrnyugtató hatású...

Az avon bőrnyugtató hatású alapozójának melyik a legvilágosabb árnyalata?

Figyelt kérdés
A pale pink, az ivory és az ivory pink között vacillálok...eddig nem használtam ilyen alapozót, de jövő hónapban olcsó lesz, és mivel az enyém fogytán van, gondoltam ilyet veszek helyette...(A mostani alapozóm ivory keverve naturallal, és ez tökéletes, de most már ne kevertet szeretnék, hanem egyet, ami pont jó...)
2014. ápr. 15. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ivory, de gondolom az ivory pink is olyan csak az rózsaszínes. Olyat válassz amilyen a bőröd színe, ha sárgás akkor sárgásat.

Egyébként elég rossz alapozó, normál bőr is zsíros tőle, semmit nem fed, rosszabb mint egy olcsó bolti BB krém.

2014. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nekem száraz bőröm van, és azért gondoltam, hogy nem mattot veszek...és most még akciós is, így esett a választásom rá...Egyébként nekem a catrice bb krémje is bevált, vagy annál rosszabb?
2014. ápr. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!