Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb nő, a természetes vagy a sminkes, alapozós, sorolhatnám?!

Figyelt kérdés
Ti melyiket szeretitek jobban? a sminkest vagy a természetest? én speciel jobban bírom a természetest, mert ha úgy szép egy nő, akkor már nem félsz felébredni mellett reggelente : ) véleményeitekre vagyok kiváncsi.
2009. dec. 25. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a természetes szebb. Hozzá sem nyúlnék olyanhoz, aki festi, sminkeli magát.
2009. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
00:00: jaj de álszent valaki.. A nők 85%a sminkeli magát..
2009. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Első: akkor 13 év feletti csajod sose lesz. Mindenki sminkel, legalább egy picit. Nincs ezzel semmi gond. De akin látni hogy vastag réteg alapozó van rajta az tényleg nem szép.
2009. dec. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a 2 között.

sminkeljen, de ne legyen maszkhatás. ennyi.

2009. dec. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

sminkkel sem mindenki szép... Akinek csúnya a feje, abból sehogy sem lesz szép nő..még sminkel is nagyon nehezen!

én imádok sminkelni.. és sminkelem is magam..igaz nő vagyok de azért leírtam: )


16/L

2009. dec. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Húgom sminkes, megtanított úgy sminkelni, hogy nem látszik, hogy lenne rajtam smink. Korrektor+alapozó+púder, szemöldök, pillák, színtelen szájfény.

Nem szeretem, mikor a vakolást sminknek csúfolják.

2009. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a természetes ,aki sminkkel is szép:)
2009. dec. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
De, akinek sok pattanása vagy miteszere van, annak "muszáj" alapozót felkennie, mert úgy tényleg nem lesz soha pasija...meg am az alapozót is lehet úgy csinálni, hogy ne látszódjon...
2009. dec. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
ha pattanásos lennék, akkor eltűntetném őket, nem alapozót kennék rájuk. elég vicces, mikor valaki alapozóval akarja elfedni őket, de a pattanások felületén összecsomósodik az alapozó...elég gáz. hálistennek nem vagyok az, így sosem kenek alapozót. viszont sminkelni szoktam, na nem minden nap. egész jól tudok halvány, mégis karakteres, füstös sminkeket csinálni, van egy csomó színem hozzá. alig látszik, hogy sminkelve vagyok, mégis valahogy jobban nézek ki tőle. de sokszor járok természetesen.
2009. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én így konkrétan nem tudnám megmondani, mivel ha természetesen nem szép, akkor a sminkest mondanám! De valaki sminkel se! Szóval ez nehéz kérdés, kinek melyik nő jön be. Persze az lenne a legjobb ha mindenki természetes lenne, de én is a szép bőr érdekében kenek magamra alapozót és kb a nők 80% tényleg sminkeli magát.
2009. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!