Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, ti használtok a...

Csajok, ti használtok a hétköznapok során highlightert?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy az alapozással-púderezéssel még nem kapjuk meg a végleges eredményt, mindenképpen kell használni a kontúrozáshoz bronzosítót és a kiemeléshez highlightert.

Az én bőröm (főleg a homlokom) könnyen átzsírosodik és csillog a nap végére, ezt még meg kellene tetéznem egy highlighterrel? Mit gondoltok erről?


2014. máj. 17. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Én bronzosítót igen, highlightert hétköznapra nem. Szeretek hétköznap kényelmesen felöltözni, szerintem egy edzőcipő-farmer-póló összeállításhoz (ami általában rajtam van, ha a könyvtárba megyek mondjuk tanulni, vagy dolgozni a laborba) túl sok a highlighter.


Szerintem fölösleges a mindennapokra. Egyszer legfeljebb próbáld ki, meglátod, a bőrödön hogy mutat, szereted-e, hogy reagál rá a bőröd, aztán majd eldöntöd.

2014. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En is csak bronzositot hasznalok, nem szeretem a csillogast, amugy is zsiros, fenylo a borom nekem is. Maximum alkalmakra, de akkor is csak arccsontra, ki van zarva, hogy meg az orromra is rakjak. Viszont bronzosito nelkul nem szivesen indulok el, befejezetlennek, meztelennek, es eletternnek erzem tole az arcom.

19l

2014. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Milyen bronzosítókat használtok? Én csak csillogósat láttam eddig a drogériákban.
2014. máj. 17. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Én csak a szemöldök alá, szemzugba, vagy a kupidó ívre teszek. Sajnos nem valami szép a bőröm, bár folyamatosan javul, de egy kiemelő, fényes készítményt nem használnék. Másrészt nekem is kombinált a bőröm, örülök ha sikerül egy egészségesen matt összképet elérnem.

Bronzosítóból még nem találtam megfelelőt, max sötétebb púdert használok erre a célra. Igazából annyira nem hiányzik, mert csontos, karakteres arcom van, extra fehér, rózsaszínes bőrrel...

Viszont pirosító nélkül nem lépek ki otthonról, az tényleg szükséges, hogy ne legyen természetellenesen egységes az arc. (illetve a megfelelő pírrel lehet formázni is az arcot, pl sleek)

2014. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok, mert nekem a célom az, hogy a bőröm egyforma színű, és matt legyen mindenhol...
2014. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én mindenképp soknak érzem hétköznapra a full "vakolatot". Őszintén szólva ha épp nem feltétlenül fontos, alapozót se szeretek magamra kenni. Más lányokon, nőkön is furának és soknak érzem, amikor teljes, már-már alkalmi sminkben parádéznak, meg azért egy átlagos nappalra megfelelően felvinni szinte művészet. Egy estére nem nagy kunszt megcsinálni a kontúrozást, mert a mesterséges fény az általában elég egyforma, ez a nappalról nem mondható el: kisüt a nap, borús az idő, szűrt fény van, etc - nincs olyan smink, ami mindegyikben ugyanolyan jól néz ki.

És egy átzsírosodó bőrnél valóban sok lenne talán. Szerintem bőven megfelelő egy olyan alapozó, ami egészségesen fénylő bőrképet ad, és nappal elég mattító papírral vagy púderrel korrigálni. Persze neked kell eldöntened, milyen sminkkel érzed jól magad, mi az, amit nem érzel kényelmesnek, nem hiszem, hogy normális esetben megszólna bárki ilyesmi miatt. :)

2014. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem használok se bronzosítót, se highlightert, se pirosítót...

Én nekem is szörnyen zsíros a bőröm, erre nem teszek highlightert, mindent megteszek, hogy lemattítsam az arcomat, és afelett már természetellenes lenne mindhárom...

2014. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Asszem a S-he nevű márkának van nemcsillogós bronzosítója, olyat vettem a múltkor, DM-ben lehet kapni. Ez mondjuk az olcsóbb kategória, Loreálnál, meg a még drágábbaknál is tuti van.
2014. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából nem is tudom, hogy mi az...

De fölösleges ennyi mindent magunkra kenni.

2014. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából hivatalosan nem bronzosítót használok, hanem barna árnyalatú Bourjois pirosítót. Imádom, nagyon jó minőség, van a barnának is több árnyalata, csillogós, nem csillogós,minden. Douglasban kehet kapni.

2. Válaszoló voltam

2014. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!