Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítség! Kérdések lent!?

Segítség! Kérdések lent!?

Figyelt kérdés

PÉCSI VAGYOK!

1. Milyen alapozót ajánlanátok?

2. Nagyon szeretném magam hobbiszinten is sminkelni és megtapasztalni, hgy mi áll jól. Milyen jó minőségű(!), de nem drága sminkcuccokat ajánlotok? És hol tudom beszerezni? (DM, Rossmann...?)

3. Francia körömszettet hol tudnék venni? :)

4. Milyen póthajfajták léteznek? (Szóval csatos, felvarrható...? És miben különböznek. Hogyan kell őket használni? Szóvl például a csatos hogy néz ki, hogyan kell felrakni?) Ehhez nagyon nem értek.

5. Hol tudnék póthajat venni olcsón (nem 10.000), de olyat, ami azért hasonlít is a hajra? :D

Köszi (L)


2010. jan. 1. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

1. Ha száraz a bőröd, akkor krémeset, hidratálósat. Ha nem, akkor bármilyen mehet, ami az arcszínedhez passzol. Figyelj rá, hogy nyáron, télen, mindig más színűt vásárolj, hiszen barnulsz és fakulsz!

2. Nem ajánlom ilyenkor a dm, rosmann-t mert ott elég drágák. Bemégy egy 100ft-osba, veszel egy sokszínű sminkkészletet egy ezresért, és mindent kipróbálhatsz, nem kell külön megvenni, és kitapasztalod, melyik áll jól, melyik nem.

3. Én a tescoban vettem de most láttam a rossmannban is.


Hajban nem utazok:D

2010. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1,ami mattít, és megszünteti a pattanásokat, 2-est.

2,ha dm-ben v rossmanba veszed, akkor azokkal ne aggódj, festheted magad, egy barna v fekete szemcerka, barack pirosító, szájfény, esetleg spirál, szemhéjpúder.

3,Ne vegyél, természetes köröm szebb, hagyd picit nőni a körmöd, ha szép formája van, de midnig tartsd tisztán.

4, sok féle, neten járj utána.

5, 40 ezer alatt nem tesznek fel olyan hajat, amivel kimehetsz az utcára, de ha ilyen árba veszed, még mindig kétséges, h fel fog tünni az embereknek, h póthaj.

2010. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!