Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel tudnám rúzs nélkül...

Mivel tudnám rúzs nélkül kifesteni feketére a számat?

Figyelt kérdés
Filctoll vagy ilyesmi szóba se jöhet, mi szemhéjtusra gondoltunk de hátha van valakinek valami jobb ötlete. Esetleg aki már festette tussal a száját leírhatná a tapasztalatait.

2014. jún. 11. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ne azzal, az nem szájra való

nem próbáltam, de nem hiszem hogy azzal kéne

főleg mert látszani fog, hogy az nem rúzs

ha nem akarsz venni egy egész rúzst, akkor csinálhatsz is magadnak egy keveset

egy kis labellóhoz (tényleg nem kell sok, csak amennyit el akarsz használni) tegyél fekete ételszínezéket és keverd össze őket

ezt úgy a legkönnyebb, hogy a szőlőrúzsdarabot egy kanálba rakod a festékkel és gyertya felett felmelegíted egy kicsit, összekevered és hagyod kihűlni

és eddig ezt vörössel próbáltam csak, de teljesen jó volt, egész tartós is és pont olyan állagú, mint a labelló volt

2014. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szemcerka, főleg a puhább fajták.
2014. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szén ceruza vagy egy darab szénnel
2014. jún. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szemhéjpúderrel csináltam. Valami ragacsos alapba beletapogatod és kész.
2014. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen krémesebb állagú, puhább szemceruza.
2014. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szemhéjtust akarsz a géles állagú tusceruzát használd...pl a sleek az ilyen termékeit eleve úgy reklámozza, hogy szemre és szájra...de az essence, és az avon is egész jó minőségű géles tusceruzákat árul...viszont a simat festős tus szerintem túl nehéz lenne a szádnak, és a filctoll is kevésbé káros...

Én múltkor szemhéjpúderrel festettem ajkat, igaz nem feketére...(farsangra kellett ezüst rúzs, de inkább ezüst pigmentet használtam hozzá...apropó, használhatsz pigmentet...átlátszó szájfénnyel fel tudod hordani a szádra...)

2014. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!