Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az egy eurós boltban 5 féle...

Az egy eurós boltban 5 féle naomi cambell parfüm utánzat van. Melyik színűt érdemes venni? Melyiknek a legtartósabb az illata?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Utánzatot sose vegyél. Inkább gyűjts egy kicsit, és vedd meg az igazit.
2014. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Noemi Caramell parfümökre gondolsz? Mert nekem volt Noemi Caramell Lexy parfümöm (rózsaszín), az ugye a Cat Deluxe utánzata. Szerintem jó illata van, olyan, mint az eredeti és tartósnak is mondanám, persze az eredeti biztosan tartósabb, de én meg voltam elégedve az utánzattal is, annyira, hogy nem adnék pénzt az eredetiért, mert ez is tökéletes.
2014. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ciki utánzatot venni. Inkább spórolj az eredetire, vagy valami noname mellett dönts. De egyébként a Naomi Campbell parfüm nem is drága, ha még Prada utánzat után néznél, érhető lenne.
2014. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Óh nem draga csak 20 ezer a müllerben ..

Amugy az utanzata sztem tökéletes

2014. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok ,egyetemista biztos,hogy nem fogok 2-3000 nél többet költeni rá . Utolsó örülök ,hogy nem csak én gondolom így :)
2014. jún. 25. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a rózsaszín van amígy ezt lehagytam s tényleg nagyon jó. Mondom ezt úgy hogy volt előtte egy eredeti is persze azt ajandékba kaptam. Az a pasi meg már nincs a képbe akitől:-)) s nagyon pozitívan csalódtam az utánzatban
2014. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%
Miiii 20ezer??? A Naomi? 6000 Ft bármelyik drogériába... A nagyobb kiszerelés... A kicsi kb 3000. Mondjuk alapból silány a minősége, nem tudom milyen lehet még annak is a gagyi verziója... :D
2014. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!