Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak az idióta,...

Mit csináljak az idióta, seprű-teve szempillámmal? Az nem csinál semmit, csak mereven áll előre. Hosszúnak hosszú, tényleg, csak éppen semmi íve nincs. Hiába vettem meg az 5000ft-os spirált. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Dauer?
2010. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyél szempilla göndörítőt.
2010. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fésüs szempillaspirált használok, és az csodákat művel. Mindig azt hiszik, hogy műszempillám van. 2x akkora lesz a szempillám, és olyan göndör:) Csak az az egy gond van, hogy 1,5éve nem találok olyat sehol. Úgyhogy a fésű részét elraktam és veszek miss sporty szempillaspirált és kicserélem a fésüt benne. Amúgy nekem sem használ a többi.
2010. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dauer :D:D:D
2010. jan. 6. 13:10
 5/8 A kérdező kommentje:
vettem már ilyen szempillapödrit is, dehát az meg... Kifestem a pilláimat, ráteszem a pödrit, és összecsomósodik, összeragad tőle a szempillám. Úgyhogy ez sem a legremekebb megoldás.
2010. jan. 6. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is szempilla göndörítő, csak spirálozás előtt használd. :-)
2010. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te csak ne nevess a daueron ! :D

[link]

Létezik és csinálják. Próbáld ki !

2010. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen. Ez valóban tökéletes lenne nekem,már csak az a kérdés, hogy találok-e a környezetemben olyat, aki vállal ilyet. Ha egyáltalán befutott már ez a módszer. Na, majd utána járok. Köszi!
2010. jan. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!