Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 éves vagyok és szeretnék...

12 éves vagyok és szeretnék sminkelni, de egyenlőre szempillaspirállal. Szerintetek elfognak ítélni? Vag nem kéne ez sem?

Figyelt kérdés
nem sok a szempillaspirál? remélem nem fognak piszkálni miatta. 7.-be megyek, 13 leszek sept 19.kén.
2014. júl. 10. 02:00
 1/9 A kérdező kommentje:
egyelőre*
2014. júl. 10. 02:03
 2/9 anonim ***** válasza:
szerinten semmi szükség rá ennyi idősen..én most vagyok 18 aztán max ha egy éve használok szempilla spirált de azt se mindennap,csak ha úgy tartja kedvem :) ráérsz még:)
2014. júl. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aki elítél, az kapja be, komolyan, sose törődj az ítélkezőkkel. Túlzásba viszont nem szabad esni, ha például egyéb szemfestéket vagy rúzst/szájfényt használnál, azért már a tanáraid is megszólhatnak ebben a korban (tapasztalat). Viszont vannak egyszerű szempillaspirálok, gondolom, nem zöldet akarsz használni, hanem feketét. Nem hiszem, hogy baj lenne, bár középsuliig ennél többet ne is használj. Egyébként a szempillaspirál alapból nem tűnik fel mindenkinek. Látni fogják, hogy valami más az arcodon, de nem mindenki tudja megmondani, miért.

L22

2014. júl. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm c:
2014. júl. 10. 02:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.Nem sok :)

Én is 12 évesen kezdtem el használni a szempillaspirált.

Aztán esetleg használhatsz korrektort,de ne többet.És figyelj arra is,hogy esténként le legyen mosva,sminklemosóval,mert gondolom nem akarsz 20 évesen 40-nek kinézni.:D

De a szempillaspirál egyáltalán nem sok,lehet,hogy fel se tűnik az osztálytársaidnak,hogy használod.(az én estemben pl ez volt:D)

Ha meg piszkálnának,akkor ne foglalkozz velük!

14/L

2014. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem felesleges. Jó tudom én is vártam ennyi idősen,hogy végre mikor kezdhetek el sminkelni,meg amikor egyedül voltam itthon titokban anyum szempillaspirálját használtam.

Kb. 15 éves koromban kezdtem magam el rendszeresen festeni. Akkor nem mentem volna ki úgy az utcára,hogy ne lett volna rajtam szempillaspirál. Most, hogy eltelt pár év, már macerának érzem kifesteni magam, meg este lemosni. Csak akkor sminkelek, ha olyan helyre megyek, de sima hétköznapokban semmi nincs rajtam. :D

Kicsit várjál még vele, de el fog múlni ez a sminkelési láz nálad is :)


19L

2014. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia :) én a te korodban kezdtem el de csak mert elmentem gimibe ahol ugyan nem örülnek neki de nem szólnak :érte :D de én alapozni is akkor kezdtem és nagyon tönkretettem a bőröm szóval azt csak akkor ha nagyon muszáj. én szempillaspirált használok (nagyon sokat és sűrűn de neked nem kell :) ) és az alsó vízvonalam kihúzom feketével vagy felül tusvonal :) de szerintem először csak használj szempillaspirált :)
2014. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha nagyon szeretnéd tedd meg csak vigyázz hogy szép legyen!
2014. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem sok :)
2014. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!