Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hány éves korban...

Egy naaagy fan kérdése:

Szerintetek hány éves korban kell elkezdeni sminkelni?

Figyelt kérdés
Van olyan osztálytársam aki már évek óta sminkeli magát és a legtöbben minimum kifestik a körmüket.

2014. jún. 18. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Kell? Törvény van rá?

Nem kell az semmikor sem! 30 évesen se kötelezhet rá senki.

2014. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De kell, mert különben csúnyább leszek a többieknél.
2014. jún. 18. 15:53
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha már eldöntötted, akkor nem tök mindegy?


Egyébként 16 alatt nevetséges.

2014. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért? Én még bőőőőőőven 16 alatt vagyok, de az egyik barátnőm már 2.-3. óta sminkeli magát. (Igaz, nem egy könnyű eset)
2014. jún. 18. 15:58
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Ne hozzájuk hasonlítsd magad. Ha úgy érzed, kell, akkor sminkeld magad, de ha csak azért sminkelnél, hogy ugyanazt csináld, mint ők, akkor meg...

Légy egyedi, bakker. De a válaszaidból látszik, hogy túl fiatal vagy még ehhez.

Én amúgy 19 éves vagyok, és kb 1 éve "sminkelem" magam, ami annyit tesz, hogy szemceruca (amit elmaszatolok, tehát éppen csak látszik), meg ha kell akkor a szemöldökömet kiigazítom egy barna ceruzával. Ha meg olyan a bőröd, hogy feltétlenül csúnyának érzed magad alapozó meg minden sz*r nélkül, akkor meg belülről szépülj, egyél olyat, amitől helyrejön, és ne a sminkkel fedd el.

2014. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

A körömfestés szerintem simán mehet olyan 4.esen is, én kb 11 éves korom óta festem a körmöm, igaz csak havonta egyszer-kétszer, vagy ilyen rendezvényekre a suliban stb.

Sminknek max alapozó, ha nagyon csúnyának találod a bőröd, esetleg szemceruza. Én ezeken kívül feleslegesnek találom a sminkelést, ha nem valami buliról/alkalomról/vizsgáról van szó. És 13-14 alatt még nevetségesen is néz ki.


Amúgy, hány éves vagy egyeltalán?

2014. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aki szép az smink nélkül is szép. Ha meg vakolatot kensz a képedre azt csak a bőröd bánja. Ragyás leszel. Szép kontúr semmi több.
2014. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Majd jól megnézheti magát a barátnőd magát évek múlva, amikor a sok smink miatt tönkremegy a bőre. 14 év alatt a pattanásod sincs, amit el kéne tüntetni. Másrészt: NORMÁLIS fiút olyan nem fog magának találni, akin 3 kg vakolat van. Hidd el, ők is sokkal szebbnek tartják a természetes arcbőr néhány hibával.

Ne akarj azért sminkelni, csak mert ők csinálják.

2014. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez hülye kérdés. Sminkelni nem kötelező, sőt sok esetben nem is érdemes. Ha vki úgy gondolja, hogy ő szeretne, akkor 14-15 év körül sztem el lehet kezdeni ismerkedni az alapokkal (korrektor, pirosító, ajkak, spirál, esetleg szemceruza vagy natúr bézses-barnás szemfesték), előtte rohadt hülyén néz ki mindenkin, kivéve, ha az illető alapból is idősebbnek néz ki. Attól nem lesz vki szebb 12-13 évesen, hogy rondán felkeni az alapozót meg a szemceruzát...
2014. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pont ilyeneket, hanem enyhe rúzs és szemfesték. Egyébként 12 éves vagyok, de a fent említett barátom már 3.-ban elkezdte.
2014. jún. 19. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!