Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15-16éves gyereketeknek...

15-16éves gyereketeknek engednétek a piercinget? Hányat és hova?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Ahova és amennyit akar. Ennyi idősen már csak el tudja dönteni mit szeretne.
2010. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Igen,nekem is volt ennyi idősen a köldökömben már:)


Ahová nem engedném, az a nyelv, ajak, szemöldök:)

2010. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
nekem anyukám megengedte a köldök piercinget.1 azaz egy darabot.15/L
2010. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Én 16 éves fiú vagyok. Az egyik fülembe 9 fülbevaló van és a másikba meg 12-es fültágító. Nekem megengedték. Piercingem nincs de majd most akarok szemöldökbe meg szájba.
2010. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tiltanék semmit,maximum a tetoválást,mert az ottmarad örökre,de egy piercing helye az bármikor összeforr,és szinte nem is látszik a helye.
2010. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Fülbe annyit, amennyit akar (a normál fülbevalón kívül) de csak ha lány, ha fiú, akkor nem engednék neki fülbevalót.

Ezen kívül, nemtől függetlenül: Arcra max 2-őt, és csak valami szolidabbat, bármi más helyre annyit amennyit jónak lát HA el lehet takarni bizonyos helyzetekben, mint pl érettségi vagy állásinterjú.

És CSAKIS azok után engedném meg, hogy látom rajta, hogy megértette azt, hogy én hiába tolerálom a piercingeket, az érettségi elnök, egyetemen a szóbeliztető tanár és a majdani munkaadója 99%-os eséllyel nem fogja.


22/L

2010. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
(nekem is van tetkóm is meg pc-m is)előző voltam,és 21.
2010. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem engedték, 15 évesen, de tetoválást nem engednék soha. de nem is akarnám, max a párom monogramját. de majd valami titkos helyre ;P
2010. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A piercing kivehető, nekem is volt több, beforrt évek után is szépen, szóval nincs gondom vele. Csak a tetoválást nem engedném.
2010. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

"az érettségi elnök, egyetemen a szóbeliztető tanár és a majdani munkaadója 99%-os eséllyel nem fogja."

Ez azért ma már nem így van szerencsére,de nekem nem is kellene olyan állás,ahova nem vesznek fel a pc-m vagy a tetkóm miatt(mondjuk az nem látszik,csak ha akarom),egyébként dolgoztam már pár helyen,hát sehol nem volt ez probléma,az egyetemen se az,és az érettségin sem buktam meg emiatt...

2010. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!