Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miből melyik fajtát ajánljátok?

Miből melyik fajtát ajánljátok?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és eddig még nem sminkeltem magam. De most szeretnék valami nagyon alapot. Szóval szemceruza,szempillaspirál és pirosító. Ezekre gondoltam, de fogalmam sincs milyet vegyek. Ha odamegyek a polcokhoz csak állok bambán annyi féle fajta van. Elég fehér a bőrőm szóval azt sem tudom a barna vagy a fekete lenne jobb

A válaszokat előre is köszönöm!


2014. júl. 27. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Drogériás sminkek közül nehéz jó dolgokat találni, pláne fehér bőrre.

Szempillaspirálok közül nekem a Lovely curling pump up, vagy a Max Factor 2000 calorie vált be (ha jól tudom, mindkettőből csak fekete van)

Szemceruzát én nem használok igazán, de ha már muszáj ajánlani vmit, akkor én egyértelműen a sötétbarnára szavazok (bár sokkal természetesebb sminkeket lehet elkészíteni egy kis szemhéjfestékkel, amit egy nagyon vékony tusecsettel a szempillatőbe teszel, pl a color tatook, vagy 1-1 jobb minőségű, pl paese, sleek szemhéjpúder)

Pirosítóból a legtöbb drogériás nem egy prémium minőség tartósság és eldolgozhatóság tekintetében, talán a catrice-nek vannak a legjobb ár- rérték arányú termékei, természetes, és matt (!!!) színűek

Szerintem fehér bőrnél fontos, hogy legyen valami szín a szádon is (aminek nem feltétlenül kell 6 réteg vörös rúzsnak lennie), inkább egy színezett ajákápolót/szájfényt mondanék így elsőre, méghozzá a pirosítóval harmonizáló árnyalatút.

Drogérián kívül amúgy a neten is lehet jó áron vásárolni, pl ebayen koreai termékeket (top sellertől, ingyen szállítással nagyon megéri), vagy a makeuplaza.hu-n, ahol pl szuper pirosítókat (sleek), meg természetesebb árnyalatú szemre való termékeket lehet találni

2014. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!