Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha elmegyek egy piercingeshez...

Ha elmegyek egy piercingeshez akkor mennyiért csinálnak fülpc-t? És ott adnak vagy máshol vennem kell piercinget? Kb mennyibe kerül? Jaah és mennyire fáj? :D

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 18:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is lőtték, és abszolút nem fáj... tájékoztattak előtte, hogy a lövés kicsit nagyobb kockázatokkal jár,(talán porc repedés, talán hosszabb regenerálódás stb), de csak hogy egy közeli példát mondjak, egyik legjobb barátomét egy rendes piercinges szúrta. 2 napig nem lehetett hozzászólni annyira fájlalta, aztán begyulladt neki elég rendesen, majd pár hét múlva feladta és inkább kivette. Ezzel szemben nekem a lövés után bár kicsit lila volt abszolút nem fájt, csak ha piszkáltam. Szóval lehet mind a kettőt, kérdés, hogy te melyiket szeretnéd... nem kontár munka, csak tájékoztatni kell az embert a mellékhatásokról. Amúgy az enyém 600 ft volt fülbevalóval együtt (per darab), bár ismerősöm a kozmetikus (és piercinges) csaj aki csinálta.

Alvásnál kicsit érzékeny, de az ember leleményes meg lehet találni a módját, hogy azon az oldaladon is tudjál aludni :)

Amúgy nyilván szerintem attól is függ, hogy neked éppen a kívánt helyen mennyi ideg megy át... Lényeg a lényeg, én sem bírtam volna ki, ahogy átdugja a tűt, kihúzza, belerakja az ékszert, rányomja a hátulját... így egy fél pillanat alatt meg volt úgy hogy nem is éreztem semmit és szerencsére bajom sem lett belőle.

2010. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!