Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bevállaljam az industrialt?

Bevállaljam az industrialt?

Figyelt kérdés

A fülcimpám nem bír semmilyen fülbevalót(az ezüsttől is gennyes volt!),csak az aranyat. Nagyon szeretnék ilyen piercinget,de félek,hogy az orvosi fémet sem fogja bírni,és véres,sebes,gennyes lesz örökre. Valakinek nincsenek ehhez kapcsolódóan tapasztalatai?

Bárkinek a véleményét,tapasztalatát szívesen várom.



2014. aug. 4. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is az volt, hogy a legelső fülbevalóm a cimpámban örökké begyulladt, mindentől, még az ezüsttől is és ahogy veled is volt, csak az aranyat bírta. Viszont nagyon vágytam további lyukakra, így bevállaltam az Idustrialt. Meglepő módon sokáig, de szépen be is gyógyult és már semmi bajom nincs vele. :)) Én úgy gondolom, hozzá tud szokni a szervezeted és az orvosi fém mégis más. Így az Industrial után még több piercinget csináltattam a fülembe, és egyikkel sincs gond, sőt, azok még hamarabb be is gyógyultak! :D

Nem akarok rossz tanácsot adni, de úgy gondolom, ha nagyon vágysz rá, tehetsz egy próbát, én tennék. Persze, a tapasztalatok mindenkinél mások!

2014. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fülcimpám nem bírja a fülbevalót, az industriallal nincs gondom. De ki lehet cserélni szilikon szárra is.
2014. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!