Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem sminkelni igénytelenség?

Nem sminkelni igénytelenség?

Figyelt kérdés

Eddig majd' mindennap sminkeltem magam, de mostanában utánanéztem és olyan dolgokat tartalmaz a legtöbb kozmetikum, hogy elment a kedvem tőle, hogy az arcomra kenjem őket. Veszek egy jó minőségű, természetes korrektort, egy szemhéjpúdert meg szemceruzát, de mást nem igazán akarok használni, (talán) még ezeket se mindennap. Korrektort azért szeretnék rendszeresen használni, mert elég karikásak a szemeim, bár az a vicces, hogy olvastam egy Csáth Géza novellát amiben arról írt, hogy egy lányt pont a szeme alatt húzódó karikák tettek széppé.

Viszont olvasgattam olyan cikkeket, amikben arról írtak, hogy ha egy nő nem sminkel, az igénytelen, azt nem veszik komolyan stb. Ha jobban belegondolok, nem értem ezt.

[link] egy ilyen képen a legtöbben megütköznek, hogy miért ilyen természetellenes a kislány, erre viszont biztosan sokan mondanák, hogy milyen szép: [link]

Minél többet nézek ilyeneket, annál inkább tetszenek a smink nélküli nők. Ti mit gondoltok, szerintetek fontos a tájékozottság ebben a kérdésben, vagy fel van fújva az egész?

18/L



2014. aug. 18. 19:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem igénytelenség. Én is szeretném nem sminkelni magam, de a bőröm nem szép, így használok alapozót, púdert és szempillaspirált. Egy minimálsmink azért sokat tud dobni az arcon.
2014. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, nem igénytelenség.


De nem is gondolom azt, hogy ettől még aki akar, ne sminkeljen. Ha neked ettől jobb a közérzeted, akkor hajrá.


A pasik meg igazán befoghatják, mert általában ezek a "full natúr, sminknélküli csajt keresek" csávóknál az esetek nagy részében kiderül, hogy ja, ő ú gondolta, hogy smink nélkül nézzél úgy ki mint más nő sminkben. Szóval az ilyenektől fuss-szaladj.

2014. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!