Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Csak 1-2 fajta parfümö...

Lányok! Csak 1-2 fajta parfümöt használtok, vagy sok van és mindig a hangulatotokhoz/eseményhez/stb választotok parfümöt?

Figyelt kérdés
Tehát inkább azt szeretitek, ha van egy illat, ami abszolút hozzátok kötődik, ami a "tiétek", vagy inkább mindig variáljátok?
2014. aug. 31. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Annyi van amennyit ajándékba kapok (jelenleg 1). Utálom a parfümöket, számomra mind értelmetlen. Nem értem miért jó ha egy embernek mondjuk rózsa meg fűszer meg vattacukor illata van...
2014. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez is egy vélemény:) Szerintem ha valakinek van egy kellemes, csak közelről érezhető, nem tolakodó, nem túl erős , de nagyon kellemes illata, az nagyon jó.

Pasikon is imádom, mikor valami nagyon jól eltalált parfümöt használnak, normális mennyiségben (nem úgy, hogy magukra locsolják az egész üveget reggel, és 5 km-es illatcsíkot húznak).

2014. aug. 31. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok van (a legtöbbet ajándékba kaptam), de csak 3-4 darabot használok. Én inkább az ilyen kellemesebb, szolidabb illatokat szeretem az allergiám miatt.
2014. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most csak egyet használok :)
2014. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha szoktam kísérletezgetni (gyűjtöm a kifogyott parfümös üvegcséket is), de van egy, amihez mindig visszatérek. Nem túl erős, virágos, mégis kellemes illata van, illik hozzám:) Én sem szeretem, ha belépek egy helyiségbe, és megcsap egy irritáló, túl édes illat.
2014. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
régen csak egyet használtam, de azt télen nyáron. most, hogy már megtehetem, hogy saját keresetből azt vegyek magamnak, amit szeretnék, beszereztem párat, ami nagyon tetszik, évszaktól, napszaktól függően fújom őket. szerintem érdemes 2 különböző parfüm, egy téli és egy nyári, vagy egy nappali és egy esti viselet, de eggyel is nagyon jól el lehet lenni, ha imádod az illatát és nem utálod meg az üveg végére. : )
2014. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!