Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy normális fa...

Hogy néz ki egy normális fa hullahopp karika?

Figyelt kérdés

Akartam venni a boltban fa hullahopp karikát, de amit mutattak, az olyan vékony volt... és teljesen olyan súlya volt, mint az otthoni műanyag karikámnak. Úgy nézett ki, mint amit egy vékony lemezből metszettek ki (nyilván mert így is volt :D)

azt hittem, azért fogyaszt a fa hullahopp jobban, mert az nehezebb! Nem..?

Vagy akkor most töltsem meg a műanyag karikát valamivel...?


2010. jan. 26. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Én úgy tudom nem azért fogyaszt a hullahopp karika mert van súlya, hanem mert állandó mozgásban van a zsípőd és ez égeti a zsírt. Sőt sztem ha nehéz hullahopp karikát veszel azt nem tudod olyan sokáig fenntartani, mert a súly akkor is lehúzza és nem tudod olyan intenzíven mozgatni a csípőd! De javítsatok ki ha tévedek!
2010. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az igazi fa hullhop karika megfogtok lepődni de fából van.:DAz igaz hogy nehezebb mint a műanyag karika, de nem annyival hogyha tudsz karikázni, ne tudd fentartani a csípődön.Azt viszont nem hinném hogy jobban fogyasztana, mert a csipőd ugyanúgy mozgásban van.
2010. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éppen forditva, mivel a fakarika nehezebb, ezért intenzivebben kell mozognod, hogy fenn tudd tartani - igy sokkal erösebben mozogsz, ezért jobban is fogyaszt. Egyébként a fakarikával is lehet éppen olyan sokáig mozogni, csak sokkal több izomra van szükséged.
2010. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!