Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A körömfehérítő ceruza jó ötlet?

A körömfehérítő ceruza jó ötlet?

Figyelt kérdés
Utálok francia-manikűrt csinálni körömlakkokkal, kész szenvedés, ráadásul fél nap múlva pattogzik le. A körömfehérítő ceruza jó ötlet? Hol lehet kapni és mennyibe kerül?
2010. jan. 23. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már használtam!Nekem nem jött be, elég gáz volt!A bőröm is olyan lett tőle a körmöm alatt, meg csúnya is volt!Ha veszel Rossmanban lehet kapni!Az árát nem tudom!


20L

2010. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem jó ötlet. Nekem is van. Alig látszik valami :S. És elég hamar lekopik. Szal nem éri meg. Inkább csináld körömlakkal... Amugy a dm-ben lehet kapni. 800FT körül van,ha jól emlékszem.
2010. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Manhattan-nek van talán még az a legolcsóbb drogériás. Valami nagy eredményt ne várj tőle. De nem rossz.
2010. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fúúú nekem nagyon nem vált be. Próbáltam körmöm alatt, felett, mindenhogy rossz volt. Ha alákentem besárgult, ha fölé akkor szimplán lekopott.Nem próbáltam átlátszó lakkal lefixálni, de gondolom csak leszedné róla.
2010. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!