Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Michael Kors karora luxuscik...

A Michael Kors karora luxuscikknek szamit?!

Figyelt kérdés
Csak azert kerdezem, mert azert nem minden masodik embernek van penze 70 ezer forintos kiegeszitokre...

2014. okt. 19. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy drága, de attól még nem luxuscikk. Luxus mondjuk a Rolex vagy a Breitling, ami a M. Korsnak kb a tízszeresébe kerül.
2014. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(minimum)
2014. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem luxus... Nekem van 3 Kors órám, de mellette van olyanom is, ami valóban luxus kategória. Kors már 70ezerért van. A Kors árához még egy nulla mehet, és talán akkor kezdhetünk luxusról beszélni!
2014. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát azért átlag magyar viszonyok között 70ezer egy óráért is luxusnak számít - nyilván nem a valódi luxus, de biztosak lehettek benne, hogy nem teheti meg annyi ember, amennyit láttok.

Minden második tinilánykán ott virít a LV táska mellett a MK óra is. Ha jól megnézed, esetleg még egy air max is ott figyel a lábán. :D Piacon vett ócska replikák nagyobb részben, ha van egy kis szemed hozzá, könnyen kiszúrhatod.

2014. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is virít az MK óra, LV táska és van AirMaxem is. Csak nekem mindegyik eredeti!

A luxust nem magyarországi viszonylatban mérik a márkáknál. Vagy Luxus, vagy nem. És az MK óra nem az! :) Sokan nem tehetik meg, ez tény, ezért megveszik a hamisítványt, amiről hiába ordít a kamu, mégis menőnek hiszik.

2014. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Sztem irto ciki a MK. En spec utalom,pedig ha megkernem anyuekat vennenek 1 taskat vagy vmit ami eredeti,mas csaj az osztalytarsa kozul baromira orulne neki..nekem a luxus legalso foka a Zara ahol kezdodik az meg az Armani Jeans
2015. febr. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!