Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A MAC-es alapozók megérik az...

A MAC-es alapozók megérik az árukat? Akinek zsíros a bőre nem lesz fényes a bőre? Vagy kell hozzá még púder is, biztos ami biztos?!

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Imádom a MAC minden egyes termékét! Sokéle alapozójuk van, ha bemész segítenek, hogy neked melyik lesz a megfelelő!
2014. okt. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát az én zsíros fejemre nem létezik olyan alapozó, ami reggeli púderezéssel max 4 óra után ne fényesedne át. : D sajnos. próbáltam drágát, közepeset, olcsót. próbáld ki a macet, ha van rá pénzed, vagy kérj mintát, hátha bejön. nekem nem jött be sajnos. most rimmel liquid mousse-t használok, egészen jó a többihez képest. ha találsz valami nagyon jót, írd meg. :D amúgy nem a márkától, inkább az összetevőktől és persze a bőrödtől függ a dolog.
2014. okt. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kell púder minden alapozó fölé!
2014. okt. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Persze, hogy kell púder! De nem mindegy a választás. Ebben segítenek a MACban!
2014. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Az igazat megvallva én már rég nem használok púdert mert minél több réteg kence van rajtam annál hamarabb lesz zsíros a bőröm. MAC amúgy sem vált be nekem, mert az alapozó mindig látszott a bőrömön, nem természetes. Bourjois 123 sokkal jobban bevált.
2014. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat! :) meg megszulom mi legyen:D
2014. okt. 20. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a MAC-be, kérd meg az eladót, hogy picit kenjen az arcodra. Menj haza, és meglátod milyen. Ha bevált, akkor visszamész! :)

Nekem teljesen normál bőröm van, ősztől tavaszig a Matchmastert használom Studio fix púderrel, nyáron szintén MAC BB krém és Blot púder. Nagyon kedvesek, biztos találtok neked megfelelőt. Ha mégsem, akkor tudsz tovább keresgélni.


A Borjois nekem nagyon nem vált be, sokáig a Pupa termékeit használtam, de azt hiszem már egyáltalán nem is kapható nálunk. A sima drogéria minőséget semmiből sem szeretem. Nekem egyedül a MAC az, ami teljesen tetmészetesen hat a bőrömön. Színben és textúrában is megfelelő.

2014. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!