Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy egy kicsit változatok magamon. Elkezdtem edzeni, néztem néhány stílustippet és sminktippeket. A hajamat szeretném megváltoztatni valamint szeretnék néhány sminket is kipróbálni. Új stílusú ruhákat. A smink alatt csak az alapozót, a szempillaspirált és a szájfényt értem. Nektek fiúk a lányokon, és lányok hogy tetszenek az ilyen ruhák?

1. [link]

2. [link]

3. [link]

14/L



2014. okt. 25. 16:53
 1/4 anonim válasza:
nekem az első tetszik:)
2014. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is tetszenek elsőhöz hasonló a stílusom 14/L
2014. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is az elsőbe lettem szerelmes, de az utolsónál a szoknyák nagyon nagyon rövidek, főleg egy 14 éves lánynak. Viszont ha hosszabbak lennének, akkor nagyon tetszenének! 15/l
2014. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és azt kihagytam, hogy a szoknyák, amik szerintem túl rövidek, azok egyébként nagyon szépek, főleg, hogy valaki 40 évesen hord ilyet, na rajtad tuti szebb lenne, csak lehajolni már nem tudnál, mert kilátszana ez-az.
2014. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!