Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan tisztítjátok az...

Ti hogyan tisztítjátok az alapozóecseteteket, én milyen sűrűn?

Figyelt kérdés
Én nem rég vettem egyet, használtam, de most megkeményedett, nem tudom mitől. Ki tudom még tisztítani? Vagy mitől van ez?

2014. nov. 4. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Én minden használat után kimosom Mac ecsetmosó folyadékkal!

Vagy az ecseted nem jó minőségű, vagy rosszul használtad. Sajnos ezt nem tudom megmondani. :(

Nekem még sosem volt ilyen.

2014. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tenyerem közepére egy borsúnyi csepp folyékony antibakteriális szappan, és ebbe börkörös festő mozdulatokkal az ecsetet beleforgatom. aztán kevés lagyos vizet engedek rá, ügyelve arra, hogy a vas alá ne menjen, és addig mosom, amíg a víz tiszta nem lesz.


Ezek után a fejével lefelé szárítom, szépen beállítom a radiátor réseibe, így a víz nem rohad bele.

Ezt minden ecsetemmel, minden használat után megcsinálom.

2014. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szappannal tisztítom, kb úgy mint a 2. válaszoló.
2014. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És egy alapozóecsetet, amit minden nap használtok azt minden nap kimossátok? :O
2014. nov. 4. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Kapásból használat előtt ki kellett volna mosni....

én egyébként hetente mosom az ecseteimet samponnal, vagy sminklemosóval, ami az arcomra nem vált be, használat után pedig popsitörlővel tisztítom.

2014. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tenyerembe nyomott folyékony szappannal amibe körkörösen forgatom az ecsetet folyó langyos víz alatt. Hetente egyszer kimosom és fektetve szárítom.
2014. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én samponnal szoktam mosni, mert úgy vettem észre, h jobban kíméli mint a szappan. Óvatosan szoktam mosni, meleg /langyos vízben mosom és utána pedig (nyáron pl. a napra teszem) , de mostmár a radiátoron szárítom. Hetente 1 X mosom őket.
2014. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!