Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az apacsban kicserélhetem a...

Az apacsban kicserélhetem a régi tágeszeim nagyobbakra? (lent)

Figyelt kérdés
12 mm a fülem, de a tágítás közben megálltam 8 aztán 10 mm-nél, és mindkét méretből vettem 4-5 fajta tágeszt. ez elég sokba került főleg hogy minden fajtából egy párt vettem, de a blokkokat nem tartottam meg. ha visszaviszem és megmondom, hogy semmi bajuk (tökéletes állapotban vannak) és csak azért hoztam vissza mert ki szeretném cserélni nagyobbakra, elcserélik? (vagy esetleg visszaadják az árát?)

2014. nov. 12. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Blokk nelkul nem fogjak. Probald meg eladni valamelyik fultagitos-tetovalos csoportban Facebookon. Sokan keresnek ott ilyen dolgokat :)
2014. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!