Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lakkozzátok ki úgy a...

Hogy lakkozzátok ki úgy a körmötöket, hogy keveset kelljen csak lemosóval tisztítani?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn festem ki a körmöm, de már évek óta az a problémám, hogy mindig kimegy a lakk a bőrömre, és csúnya, és javítanom kell.

Mondták már, hogy celluxszal tekerjem körbe, de akkor pont a szélén nem ragad úgy oda, mert olyan térbeli forma.

Körömágyat nem szoktam kiszedni.


2014. dec. 6. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakorolj.

Csak ennyi a titka

2014. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak széles ecsetű körömlakkokat használok, egy-két húzás és befedi a körmöm anélkül, hogy össze-vissza folyna, vagy túl vastag lenne a réteg. Általában le is van kerekítve ezeknek az ecseteknek a vége, meg elég puhák is, így nem csúszik el a körmömön, és igazodik a körmöm formájához, nem maradnak fehér foltok a szélén, de túl se megyek a körmömön. Neked is ezt tudom ajánlani, ha nem szeretsz pepecselni.
2014. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!