Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti miket használtok...

Lányok! Ti miket használtok magatokra, hogy szépek és ápoltak legyetek? 16/L

Figyelt kérdés
Úgy értem fürdéshez, hajatokra, bőrötökre, smink és egyéb...:)

2015. jan. 18. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a hajamra természetesen sampon+ balzsam (néha pakolás), bőrömre testápoló + kézkrém mindig van nálam, mert elég könnyen kiszárad a kezem. Emellett ajakápolót is mindig hordok, főleg így téli időkben, mert a szám is elég nehéz eset, így állandóan kenegetem, mielőtt kimennék a hidegre. Fürdésnél hidratáló tusfürdő, smink terén pedig arctisztító tonik (ha néha kijönne egy-két pattanás, zineryt), BB krém, ha szükséges, korrektor, és ha a korrektor nagyon csillogna, akkor egy minimális mennyiségű alapozó, szempillaspirál és tádám. :D Ja és a sminklemosóm kétbázisú, ami elvileg (ELVILEG) a szempillákat kíméli. Aztán nem tudom, mennyi igaz a dobozokra írtakból, a lényeg, hogy nincs negatív tapasztalatom. :)

Ja és ugye dezodor meg parfüm alap.

Arctisztító tonikkal reggel-este tisztítom az arcom, sminket pedig csak akkor rakok fel, ha épp megyek valahova, itthonra vagy barátnős estékre nem szoktam, csak ha nagyon szükséges, mert az is árt a bőrnek. Mondjuk egy bőrtípusfüggő is.

2015. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer kókuszolajos pakolást teszek a hajamra, aztán kamillás samponnal mosok hajat. Használok balzsamot is, de nem tudom a nevét. Babaszappant szoktam használni a testemre, mert a bőrömet csak ez nem készíti ki. Utána vitaminos testápolót használok. A sminkemet kókuszolajjal vagy pedig sminklemosóval szedem le, majd hidratálom. Heti egyszer lábfürdőt veszek, aztán habkővel lereszelem a sarkam és kókuszolajjal bekenem, majd vastag zoknit húzok rá. Szintén hetente egyszer radírozom az arcom, testem vagy pakolást teszek rá. Kéthetente pedig az egész testemet gyantázom. A kezeimre mindig használok körömvirágos vagy kamillás krémet, a számat pedig be szoktam kenni mézzel (ez mint pakolás). Valamint szedek vitaminokat és ásványi anyagokat.
2015. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-3 naponta hajat mosok,hosszú hajam van igy balzsamoznom is muszáj.Arcomra arctejet,hidratáló krémet használok.Néha radirozom,ilyenkor tápláló,vagy tisztitó pakolást is teszek rá,attól függ,mit igényel éppen a bőröm.Fürdeshez tusfürdőt használok,utána mindig testápolozom magam.A táskámban mindig van nekem is kézkrém,és egy ajakápoló,ezekre mindig szükségem van.Bajuszkámra hideg gyantát használok kb.két hetente.Epilálni a lábamat és a karomat szoktam nyáron másfél hetente,télen,mikor kedvem van :-) .Borotvát intim tájékon és a hónaljamon használok kétnaponta.Minden arc-és testápolóm Balea egyébként.
2015. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!