Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb nő fiatalabb férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő fiatalabb férfi. Mi a véleményetek róluk? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném Tőletek kérdezni, hogy mi az ŐSZINTE véleményetek arról, ha egy párkapcsolaton belül 5-6 évvel idősebb a nő a férfinél? (A nő legyen 35, a férfi pedig 29-30.)

Szerintetek van jövője egy ilyen kapcsolatnak? Szerintetek mennyire lehet tartós egy ilyen kapcsolat? (’Tartós’ alatt hosszú évtizedekre gondolok, nem egy-két évre.)

Csak az ŐSZINTE válaszaitokat szeretném olvasni és kérlek Benneteket, ne azt írjátok, amit szerintetek hallani akarok. Őszinteségért még soha senkit nem pontoztam le és azt szeretném kérni, hogy itt (a kérdésem alatt) ezt más se tegye!

Példákat is szívesen olvasnék. Ha ismeretségi körötökben van ilyen pár, akkor szívesen olvasnám a történetüket: Akár pozitív, akár negatív a kicsengése.

Még valami: Szerintetek a férfiak kapuzárási pánik időszakuk alatt szinte törvényszerű, hogy elhagyják az addigi kedvesüket és lecserélik egy sokkal fiatalabbra?

Válaszaitokat köszönöm szépen előre is!



2014. márc. 15. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem öt-hat év még nem gáz. Van olyan 38éves nő aki csak 30 nak látszik. Én kapásból tudnék vagy öt nőt aki idősebb nálam, és szivesen járnék vele. Meg van fiatalabb, akivel semmiképpen sem.
2014. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működhet, de függ attól is hogy mennyire érettek a felek. Mennyire gondolják komolyan a kapcsolatot. Nekem van olyan ismerősöm akinél a nő idősebb, és teljesen jól megvannak együtt.
2014. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Épp most van egy nő aki nagyon tetszik és 38 éves, én meg 32, és pont azon filózok hogy írjak-e neki vagy sem.
2014. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Moszuke ***** válasza:
53%

a nőnek élő vibrátor kell egy ideig.

haverom 26 és a párja 39 volt.

ismétlem volt.. mivel kurogattak 1 ideig aztán a csaj eleget "kapott" és megunta. ennyi

de ez csak egy tapasztalat

2014. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Egy ideig kétségtelen, hogy működhet a dolog, de aztán...

Tudod, az évek múlnak. Egyre gyorsabban. A nő 50 lesz, a pasi 45. Na, (szerencsés esetben csak) itt kezdődnek a gondok. A férfi ereje teljében van, napi szinten kívánja a szexet. A nő már száraz, a bájai elhervadtak, kedve sincs, a hormonok is kibabráltak vele, csak unokázna szex helyett. Nem véletlen, hogy az öregjeink azt tartották szerencsésnek, ha a pasi javára van 5-10 év.

Ami a kapuzárási pánikot illeti, egyáltalán nem trövényszerű a csere. Sokkal gyakoribb, hogy némi (titokban tartott) kilengés után megmarad a párja mellett a pasi.

2014. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim 30 éve házasok, apukám 7 évvel fiatalabb anyukámnál.

Nem mindig válás, vagy lecserélés a vége :)

2014. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

szerintem a férfitől függ.


a nők ilyen korban többnyire monogámok, kevésbé aktívak mondjuk bulikra, a férfiak meg többnyire totál ellentéte.


ha a nő fel tudja venni a fiatalabb férfi életritmusát(éjszakázások, bandázások, stb talán), meg tudja őt tartani.


szóval igazából az életük összehangoltságától függ.

mert ha mondjuk mindkettő életében csak a melo van, meg utána az otthoni vacsi, szex, alvás, akkor nem is számít a kor.

2014. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

4 évvel vagyok idősebb a páromnál nőként, szintén harmincas korosztály mindketten, 5. éve vagyunk együtt. Hasonló az életfelfogásunk, életritmusunk.

Szüleinél is anyukája az idősebb, igaz ott csak olyan 2 év van korkülönbségnek, ott eléggé azt látom, hogy a férfi a munkájának és a hobbijának él, de ugye mélyebben nem látok bele abba a kapcsolatba.

2014. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Kedves Utolsó! Sok boldogságot kívánok Nektek!

Kedves 3.! Szerintem írj Neki. ;)

Mindenkinek köszönöm!

2014. ápr. 7. 13:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Keresztanyám most 38éves, a férje 27- van egy 2 éves gyönyörű unokahúgom. :)

Működik

2014. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!