Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy nagyon világos bőrű,...

Egy nagyon világos bőrű, kissé karikás, barnás-zöldes (elég sötét) szemű, sötétszőke hajú, kicsit (nyáron jobban) szeplős csajhoz milyen színű szemceruza illik?

Figyelt kérdés
Feketét és sötétzöldet próbáltam eddig, utóbbi elment, de a feketét nem nagyon éreztem a "magaménak".

2015. febr. 21. 12:00
 1/4 anonim válasza:
próbáld ki a kéket és a zöldet,valamit a barnát.csak ne teljesen húzd ki a szemedet,hanem félig :)
2015. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen szines szemceruzák elég cartoon effektet adnak ami nem biztos,hogy túl jó,és én ajánlom h maradj egy nagyon standard sötét barnás szemceruzánál és próbálkozz szemhélypuderrel,lilával,zöld és türkizekkel,de a leirtak alapján ne túl élénk verziókat keress hanem egy diszkretizált verzióra menj rá,azaz topmitottakra.Az Estee Lauder ilyesmikben nagyon jó.Meg a sötét burgundy füstös szemek,Illetve lilás fekete barna alapon.
2015. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi az h karikás a szemed? használj korrektort :)
2015. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az elsõ 2-nek nagyon köszönöm :)) szemhéjpúderben amúgy a földszíneket részesítem elõnyben, bár az arany a kedvencem :D de használok színeseket is, csak pl. a lilát hétköznapra soknak találom.

Kedves utolsó!Használok korrektort, nem is ócskát (egy 2600 Ft-os Astort), de sajnos ez van.Az sem tudja teljesen eltüntetni, ez nálam genetika (mostanában ráadásul még kimerült is vagyok), már kicsi koromban is nagyon csúnya volt, és érzékeny a bõröm, volt már jó pár korrektor, ami kiszárította meg viszkettem tõle :((

2015. febr. 21. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!