Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani jó dúsító...

Tudnátok ajánlani jó dúsító szempillaspirált?

Figyelt kérdés
Annyi félét próbáltam már, de nem találtam olyat ami tényleg, igazán szép dús szempillákat eredményezne? Tudnátok ajánlani? Légyszi írjatok árat is és hogy hol lehet kapni :)
2015. márc. 4. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem találtam még olyat, ami ténylegesen tudná azt, amivel reklámozzák....
2015. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Avon Super Shock- kb 1200

Clinique High Impact-6500 körül-hipoallergén

Essence Maximum Definition kb 1000

Lovely Curly Pump Up-nem emlékszem pontosan, néhány száz forint, mellesleg a legjobb:D

Én ezeket tudom ajánlani azok közül, amiket használtam.

2015. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én is végigpróbáltam egy rakást, 30 éves vagyok, 16 éves korom óta festem a szempillám és most találtam meg azt, amire azt mondom, hogy na ezaz!


Nekem nagyon hosszú, de vékony szálú és ritka a szempillám, ez úgy dúsít, hogy valami fantasztikus, nem csimbókosodik, a keféről nem kell 1 kiló festéket lehúzni használat előtt. Egyszerűen hihetetlen!


Ez a Max Factor 2000 Calories, abból is az arany változat, a dúsítós. Azt hiszem DM-ben vettem. De lehet, hogy Rossman, már nem emlékszem. Miután kipróbáltam, azonnal vettem még 2-t!


[link]

2015. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én egyszerre használom a Maybellines "the Colossal Go Extreme Volume"-osat (ez már szinte kifogyott, azért használom hogy szétválassza a pilláim) és erre szoktam rá kenni MaxFaktoros 2000 Calorie-t. már többen is dícsérték a szempilláim, pedig alapból átlagosabbnál is átlagosabbak:)
2015. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!