Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen táskát ajánlanátok...

Milyen táskát ajánlanátok iskolába?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos nem találtam olyan táskát ami lányos és kényelmes is. Sportosat nem szeretnék és olyat sem amibe nem fér bele semmi cucc. Most adidas-os oldal táskám van de az túl sportos nekem. Előre is köszönöm. 17/L
2015. márc. 1. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mondunk valamit, de nem biztos, hogy az lesz bárhol is, vagy tetszik. Úgyis csak egy bizonyos kollekció van a boltokban, amit meg tudsz nézni. Járd végig a plázákat, és a kézzel fogható dolgok közül válogass.
2015. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen táskám van (csak emellett szegecses, és egy picit nagyobb ,hogy a tesicucc is beleférjen) Hátha adok vele inspirációt:


[link]

2015. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!