Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ajánlanátok rúzst/ajaká...

Lányok ajánlanátok rúzst/ajakápolót suliba?

Figyelt kérdés

Valami erősebben fedő ajakápolót vagy gyengébb rúzst szeretnék suliba, ami miatt nem szólnak meg :))

16/L



2015. márc. 1. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
De most mi az,hogy megszólnak?Magyarországon belekötnek a sminkelésbe,középiskolában?Most ténleg nem azért,meg minden,DE MI KÖZE HOZZÁ?Minden embernek joga,emberi joga,hogy úgy néz ki ahogy akar.Szerintem a 21. században nem kéne már ennyire,de ennyire elmaradotnak lenni,hogy ki,hogy sminkeli magát.Fókuszálhatnának más fontosabb dolgokra,amik átjátszák a szabályzatot és kifejlődnek a valós problémák,a sok elbutitott mai fiatal,nem azon kéne lovagolni,ki hogy néz ki,hanem belül milyenre nevelik.Hihetetlen...és sajnálom,hogy megfosztanak dolgoktól.
2015. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez sok külföldi országban nincs jelen,csak magyarországon lovagolnak ezen,nevetséges és hasztalan.Diszkrimináció és szüklátókör,abnemnormális szellemi környezet.Örülök,hogy nem itt élek.
2015. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is pontosan így vagyok vele, de sajnos ez van, ezt kell szeretni.. :)
2015. márc. 1. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmihez mit szólsz: [link]


Mellesleg teljesen egyet értek az előttem szólokkal.

2015. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En az essence cherry brownie ajakpolojat hasznalom, ami ad egy kellemes nagyon vilagos pirosas szint az ajkaimnak:)

Raadasul konnyen beszerezheto barmelyik drogeriaban (Rossman, Muller stb.)es olcso is! (Azt hiszem hogy 300ft korul vettem! :)

Remelem h tudtam segiteni

Ui.: elfelejtettem irni, hogy valami mennyei illata/ ize van!

Mindenkepp probald ki ;)

13L

2015. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!