Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha nem akarom sminkelni...

Gáz, ha nem akarom sminkelni a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Szépen ki van szedve, nem hiányos, nem ritkás, ami szépséghibája van, hogy kicsit más az alakja, de ezt eddig rajtam kívül senki nem vette észre.:)

Ritkán sminkelek, ha igen, akkor is csak egy kis spirál, ceruza, esetleg kis rúzs. De észrevettem, hogy körülöttem szinte mindenki festi a szemöldökét is, kihúzza tussal vagy ceruzával.

Szerintetek ciki ha én nem teszem? Nekem az olyan, ami ki van festve, olyan természetellenes.:)

16l



2015. márc. 22. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
szerintrem meg az a gáz ha vastagon ki van húzva... mindig a természetes a szebb :) egyáltalán nem gáz ha nem húzod ki! :)
2015. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. :) Az lenne gáz ha 5 kg szminket kennél magadra minden nap :D
2015. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugodtam:)

Szerintetek, ha pl. alkalmakra sminkelek (pl. most lesz hugom ballagása:)), és tussal is kihúzom a szemem, nem csak ceruzával, akkor sem fog érdekesen kinézni, hogy szép a szemem, a szemöldököm meg "csak úgy van"?:))

2015. márc. 22. 18:47
 4/8 anonim ***** válasza:
nem :) maximum sötétítsd be kicsit szemhéjpúderrel, ha amúgy világos és nem lesz jó az összhatás, de ezt majd látod :)
2015. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem gáz. Most divat lett jó vastag szemöldököt festeni de ha nem tetszik, ne kövesd, nem kötelező (és szerintem amúgy elég ronda is).

Én sem festem, sőt nem is szedem a szemöldököm, mert teljesen jó úgy ahogy van. Feleslegesen nem kenek rá minden vackot.


24/L

2015. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem gáz,én itthon kipróbáltam hogy állna hát fél órát nevettem magamon:))
2015. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szép, nem hiányos-vékony-világos a szemöldököd, akkor nem kell festeni. én csak azért festem, mert amúgy olyan kis csoffadt, de ez csak akkor feltűnő, amikor a szemem is sminkelve van. olyankor nagyon finomat áthúzom cerkával vagy porral, de tényleg csak úgy, hogy ne legyen banya szemöldököm. : D
2015. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok!:)
2015. márc. 22. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!