Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudassam Anyával, hogy...

Hogyan tudassam Anyával, hogy sminkelni szeretném magam?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, pár hónap múlva 14. Csak szempillaspirált szeretnék használni, de nem tudom, hogy hogyan közöljem, mivel Ő nem sminkeli magát, nincs is otthon semmi féle termék. Mit mondjak, hogy szeretnék egy szempillaspirált? Félek, hogy kinevet.

2015. ápr. 5. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem megmondhatod, hogy szeretnél kísérletezni. Nyugtasd meg, hogy nem feltétlen suliba, csak ha elmentek valahová a csajokkal ( persze ha nem feszélyezi/ engedi a házirend, akkor oda is nyugodtan).

Nálunk is ez volt a helyzet amúgy :D Ő nem sminkel, aztán nekem sem nagyon volt igényem rá 18 éves koromig. Utána láttam sminkes videókat és nagyon megtetszett :) Most is érdekes (nem sokára 25 leszek), de még mindig azzal jön, hogy minek, így is szép vagyok, ne tegyem tönkre a szemem, hagyjam már. Ugyanakkor meg jön azzal, hogy évek alatt nem használom el ezt a sok sminket, annyi van XD Amúgy nem festem magam minden nap, vagy ilyesmi.

Szóval szerintem simán előállhatsz, ennyi idősen nem gáz a spirál, szájfény, egy kis korrektor az esetleges bőrhibákra, vagy egy pici púder, ha zsíros a bőröd. Csak az a lényeg, hogy a korodnak megfelelően nézz ki :)


Picit hosszú lett, bocsi :D

2015. ápr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld ujjacska. :)
2015. ápr. 5. 01:34
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egyszerűen menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy szeretnéd kipróbálni a szempillaspirált. Csak azért ne szokj hozzá, tudj anélkül is kimenni az utcára. :)
2015. ápr. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Azt azért tudd hogy, minden kozmetikumba van vegyi anyag. Minél többet használsz annál jobban tönkre teszed magad. Nézd meg akik már évek óta használják hogy amikor lemossák , tisztítják magukat, iszonyú rondák. Úgy ki se mernek menni az emberek közé.
2015. ápr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó zöldségeket beszél. :D
2015. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Anya, szeretném sminkelni magam."


Hidd el, ért a nyelvünkön, biztos tudni fogja értelmezni ezt az egyszerű kis mondatot.

2015. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 évesen sminkeltem magamat először, mármint úgy, hogy suliba is úgy jártam (csak szempillaspirál, de ez azóta is így maradt). Szerintem a mai világban ez egyáltalán nem túlzás. Az én anyukám se sminkeli magát. Egyszerűen kisminkeltem magam, és mondtam, hogy így szeretnék holnap suliba menni, kérdezte, hogy a tanárok nem szólnak-e, mondtam, hogy nem, és ennyi volt. :)
2015. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!