Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy piercing...

Mennyibe kerül egy piercing és a berakása? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy orrpiercinget. Lány vagyok 17 és azt szeretném tudni, hogy mennyibe kerül, hogy van e aki megbánta és miért, hogy mennyire jön be ez egy fiúnak és hogy mennyire fájdalmas ez? Előre is köszönöm a válaszokat:)

2015. ápr. 18. 19:33
 1/4 anonim válasza:
Szia :) 15 éves vagyok és nekem van az orromba pc. Nekem kozmetikában csinálta a legjobb barátnőm testvére 1000 ft-ért piercingel együtt.A pc-t változó én 400-500 ft-ért vettem. Én nem bántam meg,nagyon imádom.Az,hogy mennyire jön be a fiúknak az egyén kérdése.Nekem egyáltalán nem fájt (pedig nagyon nem bírom a fájdalmat) csak a gyógyulásban rá kb 2-3 napig feszített egy nagyon picit de nem volt vészes.
2015. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj ennek akkor örülök:) köszönöm:*
2015. ápr. 18. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5000ft-ért csináltattam piercinggel együtt tetkós szalonba (szinte mindenhol 4-5 ezer ft körül van) ha viszel magaddal piercinget akkor lejön pár száz forint az árból, de csakis orvosi fémet vigyél magaddal (apacsba 500ft).

Igazából nem fájdalmas, kicsit bekönnyezel és ennyi :D vizes fülpocolóval tisztogattam reggelente és este is kb 2 napig volt bedurranva az orrom, de nem fájt csak látszott, hogy kicsit megvolt duzzadva.

Ja és nem bántam meg én is 17 évesen csináltattam :)


20/L

2015. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
800 Ft ért csináltattam kozmetikusnál. Mindenkinek tetszett.:) Én imádom. Mondjuk a pöttyöt nem nagyon mert egyenes a szára és kiesik a nozimból. Amúgy 4500 Ft ért csináltattam a másik orr piercingem patkoval együtt. A kozmetikus lőtte és nem fájt annyira. Fiúknak is szokott tetszeni. :)
2015. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!