Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az előnytelenebb : ha...

Melyik az előnytelenebb : ha sminkelek de nem korrektorozom a pattanásokat, vagy ha egyáltalán nem sminkelek?

Figyelt kérdés
Kicsit 'kivirágzott' a homlokom, és nincs szívem összekorrektorozni a kinyomott-lefertőtlenített pöttyöcskéimet, viszont szeretném kihúzni egy csöppet a szemem...nagyon vacakul nézne ki? Vagy inkább hagyjam természetesbe' az egészet?

2015. ápr. 19. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem előnytelenebb, ha nem sminkelsz. Mármint ha kihúzod a szemed, akkor valamilyen szinten eltereled a figyelmet a pattikról :D
2015. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igazából mind1, ígyis úgyis előnytelen de ez van :D

talán ha kisminkeled a szemed az picit jobb mert eltereli a figyelmet :) vagy használj rúzst, és akkor azt nézik :D

egyébként nem tesz neki nagyon rosszat a korrektor, kozmetikus is szokott felrakni ha mondjuk reggel megyek hozzá... munkában azért ciki lenne vörös fejjel, kinyomkodott sebekkel menni :)

2015. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem inkább hagyd természetesbe mert az olyan mintha megfeledkeztél volna róla:/ :)
2015. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocsi felreerthetoen irtam szoval azt akartam hogy: szerintem ne fesd ki a szemed mert akkor az olyan mintha a pattanásokrol megfeledkeztel volna!!:)
2015. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetekben sminkeld magad..de pl korektor helyett ott a bb krém..az is szépen fed :)
2015. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. ápr. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!