Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alakult ki manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki manapság a lányok körében az a sztereotípia, hogy az előnytelenebb külsejű, csúnya fiúk egyben lúzerek is?

Figyelt kérdés

Csúnya srácként az a tapasztalatom, hogy a lányok többsége teljesen máshoz viszonyul hozzám, mint egy jóképű pasihoz, akihez bármikor oda megy csak úgy "dumcsizni", és nem számít milyen üres is az a beszélgetés.

Sajnos a külsőm miatt kevés az önbizalmam, de valahogy azért is mert a lányok is ezt éreztetik velem, nem nyílnak meg, sokuknál látszik, hogy kényelmetlenül érzik magukat és csak udvariasságból nem hagynak faképnél, pedig ha mégis úgy adódik, hogy normálisan el tudok beszélgetni egy lánnyal, akkor mindig azt mondják, hogy milyen jó velem beszélni, és én is egy intelligens és illedelmes srácnak tartom magam.

Viszont sok lány a külső alapján ítél, és esélyt sem ad annak, hogy kellemesen csalódjon. Viszont így hogyan legyen önbizalmunk, ha már eleve úgy néznek ránk, hogy "jaj szegény kis bénácska".

Valahogy elterjedt az a gondolkodás, hogy: Ronda az illető? Akkor biztos egy "lúzer". Pedig legtöbb esetben nem így van, viszont egy jóképű pasinál nem számít, hogy az egyén mennyire is sekélyes vagy buta, mert úgyis benedvesedik tőle csaj, és akkor már álmai pasija lesz...



2014. júl. 30. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a való világban. :(
2014. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Miért, a ronda lányokról mit gondolnak? Szépségkirálynők? Na látod.
2014. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vadonban is a legszínesebb tollazatú madár kapja meg a tojókat. Ennyire egyszerű. Belénk van kódolva. Aki nem születik szép arccal, jó fizikai adottságokkal, hátrányból indul. Ez a világon mindenhol megfigyelhető. Embereknél, állatoknál. Ahogy a legélénkebb színű virág vonzza oda a méheket, nem pedig a hervadt fakó.
2014. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kerida ***** válasza:

Nincs ilyen sztereotípia, mert szerintem a barátnőim pasijai ritka csúnyák... (egy kivétellel) és mégis járnak velük.

Bár ők sem voltak elolvadva soha az én választottjaimtól.


Szóval ami egyikünknek főnyeremény azt a másikunk még bottal sem... jól tudtunk választani no.


Olyan nincs, hogy valaki általánosan bejön minden lánynak. Vagy épp nem.

De unalmas pasi van és azt a nők messziről elkerülik.

2014. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2 Te ritka hülye vagy, már elnézést.

Én a ronda lányokat sem nézem le, nem gondolom róluk, hogy lúzerek, mert legtöbb nagyon is intelligens és kedves, én nem ítélkezem külső alapján, csak ugye a rondább csajoknak is helyes pasi kell...

2014. júl. 30. 14:26
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Ezt a választ egy másik ilyen kérdéshez írtam:


Ismerek ilyet. Ronda, a fogai is görbék, ráadásul cigány (fehér a bőre) ráadásul még pénze sincs nagyon sok, bár dolgozik.


Viszont van egy olyan dumája meg jelleme és egy jó nagy adag magabiztossága, amellyel nem egy magyar(!) lányt meghódított. És az a fura, hogy normális magyar lányok ,egyetemisták, stb. És szépek is és mielőtt azt hinnétek nem, nem ribizlik ...

2014. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elárulom, hogy a legtöbb lány unalmas, attól még hogy bulizni járnak, meg ilyen olyan helyekre nem lesznek izgalmasabbak.
2014. júl. 30. 14:28
 8/15 A kérdező kommentje:

#6

Ilyen sztorit én is kitudok találni, csak sok értelme nincs.

Más az, hogy rondának születik valaki, és megint más, hogy igénytelen (a görbe fogakat fogszabályzó segítségével helyre lehet állítani, nekem is volt)

2014. júl. 30. 14:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Bennem nincs ilyen sztereotípia. Rengeteg jól kinéző pancsert, és rosszul kinéző okos, sikeres embert ismerek.
2014. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kerida ***** válasza:

"unalmas, attól még hogy bulizni járnak, meg ilyen olyan helyekre nem lesznek izgalmasabbak."


Pontosan, ők is tudják nagyon jól, hogy nem nagy durranás az életük ezért keresnek olyan pasit amivel kiemelkedhetnek a tömegből és nem mégjobban beleolvadnak.


Remélem érted ennek a logikáját.

2014. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!