Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok miért nem lakkozzátok...

Ekvinitus kérdése:

Lányok miért nem lakkozzátok a lábujjatok körmeit?

Figyelt kérdés
Pedig elképesztően csinos mikor egy magassarkú pántszandálban vagytok és a harisnyán áttetszik a lakkozott köröm.

2015. ápr. 27. 10:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
én lakkozom
2015. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
én is
2015. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam, mert úgysem látja senki. :D Max. nyáron a szandálhoz, papucsokhoz, strandra.
2015. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
10%
Mert igénytelenek és jó nekik ha látszódik a gombától sárgult köröm.
2015. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
mert nem bírom kivárni, míg megszárad a lakk
2015. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Csak nyáron látszana, akkor sem mindig.

A kezemen szoktam lakkozni, de ott is csak halvány, semleges színekre. Mert nekem nem tetszik, ha a ruhától nagyon elüt a színe. Így vagyok a lábkörmökkel is. Nem nagyon van olyan szín, ami mindenhez passzol. Szerintem enélkül is szép a lábkörmöm, ápolom télen, nyáron. Legfeljebb átlátszót teszek rá, hogy csillogjon kicsit.

2015. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%
Én roppant visszataszítónak találom, és kb csak a nagymamámon láttam. Lábujjat, sarkat mutató cipőt pedig nem illik harisnyával viselni.
2015. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ronda a színes lábujjköröm, sose tetszett, harisnyával meg nem is illik nyitott cipőt felvenni. Én is csak idős nőkön szoktam látni. Amúgy meg nem szívesen vásárolok körömlakkot sem mivel állatokon kísérletezik... én pedig azt nem támogatom. Egy színes köröm sem ér annyit hogy meghaljanak miatta állatok.
2015. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
#4: lehet, hogy a te lábkörmeid gombásak, de más igényesebb ennél :D
2015. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Akik festik a lábujj körmeiket azoknak mondom, tényleg nagyon szép, nekem legalábbis nagyon tetszik. Még szebbé teszi a szép lábat egy jól megválasztott szín valamint ápoltság érzetet ad azonnal ha ránézünk. És nem csak idős nőkön, egyébként nem tudom mi az hogy idös nö, szóval nem csak rajtuk hanem fiatal lányokon is. Az hogy sarok és lábújjat mutató cipőhöz nem illik harisnya tévedés, miért ne illene mondjuk egy olyan magassarkúhoz ami a lábfejet két vékony pánttal tartja. Az pedig hogy állat kísérlet miatt nem használod butaság. Az összes gyógyszert, műtéti technikát, szövetbarát anyagot és még rengeteg dolgot azokon kísérletezik ki. Szép dolog hogy szereted az állatokat de az állatok állatok, és nem kell emberként kezelni őket!
2015. ápr. 27. 17:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!