Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Milyen gyakran...

Lányok, nők! Milyen gyakran lakkozzátok körmötöket? Úgy értem, hogy mindig ki van lakkozva, vagy vannak lakkmentes napok?

Figyelt kérdés
Én csak hétvégére lakkozok, mikor megyünk valahova a párommal. Egyébként én itthon vagyok, gyeden a kislányommal.
2013. ápr. 11. 08:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem mindig lakkozom. Sőt. Többen van a körmöm lakk nélkül mint lakkozva. A leggyakrabban átlátszóval kenem át hogy szép fényes, ápolt legyen. De azért van hogy kifestem pirossal, rózsaszínnel, lilával, kékkel. Legtöbbször én is akkor, amikor megyünk valahova, program van. (buliba, moziba, vásárolni)
2013. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ki szokott lenni. Csak akkor nem, ha éppen leszedtem az előzőt, aztán elfelejtem kifesteni újból, ilyenkor egy napot lakk nélkül van :D Általában piros, barna, rózsaszín vagy szürke. Régebben sokat volt fekete, mostanában azt már nem használom.

17/L

2013. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szinte mindig ki van lakkozva(piros,lila,rózsaszin több árnyalata,francia,kisvirágos,stb)

akkor nincs,ha már az előző lekopott,le kell mosni,de nincs időm újat felkenni.

25/N

2013. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Heti kétszer lakkozok, nincs lakkmentes nap, max. fél nap. Védi a körmöt, nem törik, ha ki van lakkozva, nem ázik fel a vizezésben és ápolt hatást kelt. Gyesen vagyok, de nekem kell a lakk akkor is, ha csak magamnak kenem.
2013. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig ki van festve. 1 hétig nagyon szépen bírja a lakk, utána kezd kopni a körmöm hegyén. Ekkor általában lemosom, egy kis olívaolajat masszírozok bele ápolásként, pár óra múlva pedig kifestem másmilyen színűre :)

21/L

2013. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én hetente mosom le, mindig kivan festve :))
2013. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ki vannak lakkozva. Általában heti 1x-2x festem őket. :)

23/l

2013. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én lakkozom mindig. Lakmentes nap nincs, maximum lakkmentes éjszaka. :DVan, hogy csak sima átlátszót vagy áttetsző lakkot teszek rá, ami nem feltűnő.
2013. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Soha nem lakkozom.
2013. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én mindig lakkozok, lakk nélkül meztelennek érzem magam. Kb ugyanúgy, mintha felső nélkül mászkálnék az utcán. :P

Jelenleg munkanélküli vagyok, szóval van időm, plusz a lakkozás a mániám is, szóval általában 2, max 3 naponta váltok. Szeretek különböző mintákat, technikákat is kipróbálni, jó szórakozás. De nem tudom, mennyire fog ez megváltozni, ha lesz munkám...

24L

2013. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!