Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha még csak edzéshez is kisminkelem magam?

Figyelt kérdés

Ha otthon vagyok, nincs rajtam, de már elmegyek csoportos edzésre, korrektor, tus, szempillaspirál mindig megvan. Nem erős smink, de csak így érzem jól magam, ha bárhová is megyek.


Nekem jó ez így, de kíváncsi vagyok kívülállók mit mondanak.


21/l


2015. ápr. 27. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? max. a bőrödnek nem tesz jót
2015. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Számomra fura ha valaki ennyire meg akar felelni tök idegeneknek, hogy már smink nélkül ki sem lépne otthonról.
2015. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Edzőteremben szoktunk látni egy csajt, aki ugyanígy festi magát. Egyszer megszóltam, hogy lefolyt a szeme (egyébként tényleg), azóta minden 5. percben megnézi, egyben van-e még a sminkje. Na meg az a szagfelhő, amivel befújja magát... edzéshez minek?
2015. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem gáz, ha valaki edzéshez sminkeli magát.
2015. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően nem baj, ha szereted magad kisminkelni. Én is szeretem mert úgy szebb vagyok, jobban érzem tőle magam, ezért ha tehetem akkor legalább egy minimális sminket teszek fel. Viszont sportoláshoz nem igazán szoktam, max. szempillaspirált mert félek, hogy elkenődik, leizzadom, elfolyik és az elég gáz lenne mert nem is venném észre magamon és úgy mászkálnék:) Ha neked nincs ilyen problémád, akkor csak nyugodtan, bajod nem hiszem, hogy lesz tőle.
2015. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

itt egy jó cikk:

[link]


én max szempillaspirált és korrektort teszek, mert elég pattis vagyok, és utálom, ha mások látják. de full smink szerintem elég felesleges, pl. tus, pirosító, alapozó.

2015. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem folyik el semmit, jó minőségű termékeket használok, és abnormálisan keveset izzadok :D
2015. ápr. 27. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!