Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért festik a lányok/nők,...

Miért festik a lányok/nők, kékre, zöldre, feketére a szemhéjukat? Miért nem maradhat természetes színű?

Figyelt kérdés
Ja, meg a hajukat, szájukat nem természetes színűre?

2012. aug. 4. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban kiemeli a szemeket egy fekete vagy bár milyen szín. :)
2012. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*bármilyen
2012. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem viszont mindenben a természetes a legszebb. Én fiú vagyok és őszintén megmondom, nekem nem tetszik, ha egy lány mindenféle színűre festi a szemhéját meg a haját ami nem természetes szín.
2012. aug. 4. 10:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a választ!
2012. aug. 4. 10:45
 5/9 Zsizsik666 válasza:
88%

Keress akkor magadnak természetes nőt, aki nem használ semmi sminket, hónaljkutyája van, nem borotválja a lábát, stb. A haját sem festi, nem tesz semmit a külsejével, csak fürdik, és kész.

Hajfestés: van aki már 10-en évesen őszül. Egyrészt ezért festjük, másrészt meg van aki azért, mert neki más szín tetszik, mint amilyennel született, vagy más szín áll jobban neki.

Smink: azért mert tetszik a lányoknak az a szín, amit felvisznek, szemükre-szájukra. Nem az a céljuk vele, hogy minden egyes embernek ez tetsszen, hanem saját maguknak jó így, jobban érzik magukat.

Maradhat természetes színű, de nem kötelező, ebbe nem lehet beleszólni, kinek mi tetszik és kész. Tudod, nemcsak a te ízlésed létezik a világon, és nem kötelező mindenkinek a te tetszésed szerint kinézni. Szóval más az izlésük, és ennyi, és ezért.

2012. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Akkor meg keress magadnak egy természetes nőt ? Mi akadályoz meg benne ?

Most azt várod, hogy ajnározzunk, micsoda rendes férfi vagy, hogy te nem akarod sminkben látni a csajokat ?

Egyébként a nők nem a férfiak miatt festik magukat, hanem hogy nagyobb önbizalmuk legyen.

2012. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
uccsónál a pont. mellesleg én is azért festettem be a gesztenyebarna hajamat feketére, mert ez egyszerűen jobban áll -.- és nem mindenki festi a szemét kékre/zöldre/feketére...
2012. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Nekem a természetes hajszínem az a tipikus 'seszínű' haj, ezért festetem, mert nekem az ronda volté s a mostani pedig sokkal jobban áll. Sminket meg azért használok, mert mivel szemüveges vagyok, ezért ki kell hogy emeljem a szemem, plusz ugyanaz, mint a hajfestésnél: jól áll.
2012. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz.Én sem csak a pasik miatt festem magam,jobban érzem magam így a bőrömben.Akinek más az ízlése,az válasszon mást.

Most ez olyan a férfiak miért növesztenek szakállt vagy bajuszt....Hát mert tetszik nekik.

2012. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!