Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy hónapja lövettem az első...

Egy hónapja lövettem az első fülbevalót, de pénteken kivettem. (? )

Figyelt kérdés

annyi a gond, hogy tgnap félig belepaszíroztam egy másik fülbevalót, aminek vastagabb volt a szára (nem tudom hogy nevezik), de a lényeg hogy fjt, amikor beraktam, és már akkor be is pirosodott. (a tesóm mondta hogy a vastagabb fülbevalókat erőltetve kell belepaszírozni a lyukba). ma ha megnyomtam a fülcimpámat, akkor fájt, és most egy árnyalattal pirosabb. ezért kivettema belövős fülbevalót, és bekenem a fülcimpámat betadinnal, és a fülbevaló szárát is majd egy idő után letöröltem. utána bekentem tetránnal ugyanúgy a fülcimpámat, és a fülbevalót is, majd vissza akartam tenni a fülbevalót. de csak félig tudtam fájdalom nélkül (gondolom a gyulladás miatt, amit a vastag fülbevaló okozott neki). szenvedtem a berakással, mert egyszerüen nem akart tovább menni, mert akkor belémszúrt. csak töbszöri próbálkozás árán sikerült visszatenni rendesen, de akkor nagyon megfájdult, szúrást éreztem. mintha újra kilukasztottam volna a fülem. megnéztem de nem az volt. mi lehetett ez? szombatig ugye begyógyul, és tehetek be másik fülbevalót? (ballagásom lesz).

(már több bizsu is volt a fülemben péntek óta, nem volt probléma vele szerencsére)



2015. jún. 7. 10:18
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsia helyesírási hibákért, tlóról rtam
2015. jún. 7. 10:20
 2/4 anonim válasza:
Mindenképpen fertőtlenítsd a füledet lehet pl alkohollal (én parfümmel szoktam) lövés után kb 3 hónapig nem kéne kivenni ezt hallottam. A fülbevalót is fertőtlenítsd gyakran.
2015. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem lett volna szabad még piszkálnod, pláne nem belepasszírozni egy vastagabbat, mert ezzel valószínűleg újra felsértetted, amitől aztán kivétel után félig elkezdett benőni..most már hagyd békén, ne cserélgesd szerintem szombaton sem.
2015. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

mostmár sokkal jobb mint volt, már alig ézem, hogy fáj, és már nem is piros. mert elkezdtem megnyomni a fülcimpámat, és fehéres genny távozott belőle, ami miatt kicsit leapadt a fülcimpámon a dagadás, és elmúlt a tompa fájdalom. most bekentem tetránnal. úgy veszem észre, hogy egész jól gyógyul. nem veszem ki szombaton:)

2015. jún. 7. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!