Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minden nő tud sminkelni, de...

Minden nő tud sminkelni, de én nem, hogy tanulhatom meg?

Figyelt kérdés
:(

2015. jún. 21. 16:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Valaki hozzáértő csaj irjon már privit.
2015. jún. 21. 16:33
 2/8 A kérdező kommentje:
valaki????,,,,,
2015. jún. 21. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Tőlem kérdezhetsz ha gondolod, de hidd el, nem tud minden nő sminkelni. KÖZEL SEM. A legtöbb csak azt hiszi hogy tud, aztán megszületnek az ilyenek:


[link]


[link]


Nem vagyok én sem profi, de pár kérdésre tudok válaszolni legjobb tudásom szerint, elég sok helyről informálódtam ebben a témában, és tanulgatom is jó ideje.

2015. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Takács Nóra Hogyan legyek jó nő? viedóiból gyakorlással megtanulhatsz néhány technikát.
2015. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Youtube-on van rengeteg videó, illetve sok-sok gyakorlással lehet megtanulni. Ami jól áll az egyik embernek, az nem biztos, hogy neked is bejön. Néha én is próbálgatok új sminkeket, de ezt szabadidőmben teszem. Kifestem magam, megnézem hogy néz ki, aztán lemosom. Így nem akkor szenvedek amikor megyek valahová, vagy az esti buli előtt, hanem már előtte tudom mi mivel áll jól, mit milyen technikával érdemes felvinni és akkor már pár perc alatt elkészülök, ha menni kell.
2015. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Youtube-on ezer millió videót találsz a témában.


Akik jók, és ajánlom őket: Takács Nóra, Lisa Eldridge, MAke up by Tiffany D.

2015. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Youtube: ajánlom Magyarország egyik legnézettebb youtuberét: breakfastatfruh -> Viszkok Fruzsi, rengeteget tanultam tőle, illetve

- avianarahl

- beautycesretsfromnora

- szilvaleszilvuple

- ehsstysmink

2015. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én már próbáltam videóból és cs ak annyit értem el hogy 13(!) évesen már szemüveg volt rajtam kontaktlencse helyett mert a szemhéjpúder belement és begyulladt a nyálkahártyám.
2015. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!