Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tanulhatom meg sminkeln...

Hogyan tanulhatom meg sminkelni magam?

Figyelt kérdés
Édesanyám nem sminkeli magát, legidősebb lány vagyok. Szinte soha nem voltam még kifestve (színdarabokhoz, legfeljebb) Nem is nagyon van itthon cuccunk hozzá, én meg azzal se vagyok képben, mi mire való. Hol találok segítséget?

2014. máj. 15. 13:24
 1/4 Nisa ***** válasza:
100%
A You Tube-on rengeteg sminkes videót találsz,a legegyszerűbb,hétköznapi sminktől,az extrémig.Sok-sok magyar nyelvű bloggerina töltött fel lépésről-lépésre vidit,ezzel hihetetlenül megkönnyítve a kezdők dolgát.Ott konkrétan márkákat is ajánlanak,és mindent szépen elmagyaráznak.Nézz körül ott.
2014. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eggyet értek az előző valaszoloval, youtubon keresgélj. Van sok magyar is, de ha tudsz angolul, azokat is nézhetsz. Aztán blogokat,is,olvashatsz, bar Ugye ott nem mutatjak meg csak leírják. De az is hasznos lehet. :)
2014. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg sminkes blog van, illetve youtube-on is találsz egy rakat videót az alapozó kiválasztásától kezdve a szempillaspirálozásig mindenről.


Ha az alap cuccok megvannak (alapozó, púder, pirosító, szemceruza, spirál, egy két szemhájfesték, szájfény), akkor már csak gyakorolni kell. Pl egy esős napon leülsz a tükör elé és a tusvonalat gyakorlod. Lehet, hogy 6x fogod letörölni, de majd beleáll a kezedbe a mozdulat.

2014. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

[link]


ebben például a kezdő sminkesekre gondoltak persze nem kell mondjuk azonnal beszerezni a szemhéjpúdert de mondjuk a bb-krémet szempillaspirált korrektor fontos meg persze egy szájfényt. Sok sikert :)

2014. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!