Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen sminklemosot ajanlan...

Ti milyen sminklemosot ajanlanatok?

Figyelt kérdés
eddig garnier volt ilyen tej..de nem jo..a szememet csipte mikor sokat raktam de mikoe keveset nem szedte le rendesen sajnos..nem kell hogy krem vagy ilyen tej legyen a tonik vagy memtudom hogymondjakos is jo csak rnyleg jo legyen..es lehetoleg olcso:)nemtek mi jott be?

2015. júl. 12. 14:20
1 2
 11/20 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
*szivacs
2015. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

oh koszi koszi lehet a L'orealt veszem😱😁 hat kombinalt..sajnos

.en meg arra ertettem hogy azzal kezdted hogy te fennt vagy a kremmanian es pont hogy nem azt irjak..hat azert de.. utolso?! -.- ez most komoly? nagy poenod van😔👏👏

2015. júl. 12. 17:18
 13/20 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Nem, csak vicc volt.

És azt írtad, hogy "lehetőleg olcsó". ="D

2015. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez elég lutri, hogy melyik csípi az ember szemét, főleg, ha nem tudja, milyen adalékanyagra allergiás... pl. a Garnier-tej nekem is csípte, de a Balea érzékeny bőrre való szemfestéklemosó is :D... ami nekem nem csípte, azok a micellás vizek voltak, illetve a Rival de Loop meg az Ombia Cosmetics 2fázisú. Illetve volt régen a Garniernek egy szőlőkivonatos vizes állagú sminklemosója, az szuper volt, de ma már nem gyártják.
2015. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
hat igen amugy..en micellas vizet veszek most.😊
2015. júl. 13. 11:28
 16/20 anonim ***** válasza:
amúgy a garnier és a loreal micellás víz majdnem ugyanaz, két összetevő sorrendje van benne felcserélve, szóval 99,9%-ig egyeznek. csak a garniernél 400 ml kerül annyiba, mint a lorealnál 200 ml. : d
2015. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Garnier micellas viz
2015. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
ertem tehat a garnier jobban megeri..:)
2015. júl. 13. 18:09
 19/20 anonim ***** válasza:
Biotherma és garnier miccllás víz. Ha tényleg minden csipi a szemedet akkor kókuszolajjal próbáld meg, mert az mindent leszed, olcsó és sokáig elég. Ráadásul hajra,arcra,testre,körömre és még sütésre is jó, szóval elég jó cucc.:)
2015. júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ooh koszi mar micellas vizem van ami eleg jo..bar nem viszi le egybol a szempillaspiralt az teny..na mindeggy..biztos jo..na akkor majd beszerzek egy olyat is.:)
2015. júl. 21. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!