Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól elfogadható...

Hány éves kortól elfogadható a vörös rúzs? Suliba durva lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a vörös, piros rúzsok és szerintem jól is áll. Szivesen hordanék olyan sminket, hogy korrektor+alapozó(csak ha szükséges)+fekete szempillaspirál+vörös rúzs, de túl fiatal lennék hozzá. Hányéves kortól viselhetnék ilyet iskolába? 14/L

2015. júl. 13. 00:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

suliba tényleg ne viseld, még egyetemen nappalra is sok lenne a vörös.

sulidiszkóba, farsangra tehetsz, az nem gáz.

de rendszeresen inkább csak 20 körül kezdd el, ha még akkor is tetszeni fog. a vörös rúzs nagyon feltűnő, meg erotikus töltete is van, ezért való inkább felnőtteknek. és viselni is tudni kell, ezért kell hozzá egy kis érettség.

viszont egy színezett ajakbalzsam simán jó suliba, akár piros is.

2015. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen iskolába jársz/fogsz járni. Budapesten van pár suli, főleg azok, amelyiknek van művészetis része, ahova egészen extrém alakok járnak, szerintem egy ilyenbe nyugodtan. Átlagos iskolában, még ha nincs is semmiféle dresscode, megfontolnám, hogy inkább ne. Ha másért nem, mert visszatetszést kelthet a tanárokban és ezt akár a jegyeid is bánhatják.
2015. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Iskolába soha nem értem miért akarja a többi lány is pont az iskolába feltűnően sminkelni magát. Csak hátrányod lehet belőle. Ráadásul gondolom még általánosba jársz... ott meg végképp, maximum láthatatlan amink kéne. Pár év múlva esetleg ha barátokkal mész valahova, majd bulizni vagy városba, esetleg akkor kend ki magad így szerintem. 17/L
2015. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
24%

30 évesen de ha már most ilyeneken gondolkodol 30 évesen nm a sminken hanem a 5 gyerekeden fog járni az eszed meg hogy de sz@r a gyárba vedd elő a könyvet es inkább tanultjál!!!!!

14/l

2015. júl. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%

Én 16 éves vagyok, mostanában nagyon rákaptam a rúzsra, és fiúk (!!!) dicsértek meg, mennyire jól áll. 14 évesen még lehet, hogy a mindennapokra kicsit korai, de alkalomra mehet, de csak finoman.


Nem értem a válaszolókat, mért kellett ennyire leugatni szerencsétlent, hogy "jajj, a rúzs mennyire közönséges, csak 30 felett áll jól" ugyan már, csak tudni kell viselni. :)

2015. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!