Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vehetném rá anyámat...

Hogyan vehetném rá anyámat hogy megengedje hogy megcsináltassam a septum pc-met? 14/l

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd rá, az nagyon kevés embernek áll jól. Láttam már gyönyörű lányt akinek septumja volt, és még rajta is nevetségesen nézett ki.
2015. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha ő azt mondja, hogy "nem", akkor nem is lesz még jó ideig, mert a szülőnek alá kell írnia egy beleegyező nyilatkozatot a pierceresnél.
2015. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Varj 2 evet,es akkor az engedelye nelkul megcsinaltathatod. Addigra valoszinuleg el is felejted.
2015. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 évesen korai szerintem, és úgysem fogja megengedni. az azért már kicsit extrémebb piercing. én egy évig gondolkodtam az orrpiercingemen, egy évig a hajfestésen. :D nem kell elsietni a dolgot. :D
2015. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
tanulj jól és miután kijártad az általánost mond meg neki hogy tényleg nagyon szeretnéd és ha nem tetszik úgyis ki tudod venni.Köss vele alkut
2015. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :)
2015. júl. 20. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet kapni hamis piercingeket, keress rá a neten, én azt javaslom, hogy előbb próbáld ki, hogy hogyan állna.
2015. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na, nagynehezen megengedte, azóta lett kettő :)
2015. júl. 31. 00:03
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsi rossz helyre írtam...
2015. júl. 31. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!