Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műköröm az ideális?

Milyen műköröm az ideális?

Figyelt kérdés

Kereskedelemben dolgozom és olyan műkörmöt szeretnék ami bírja a kiképzést. Persze ésszel csak.

Mit ajánlotok csajok??

Most épített zselés van de törik a vége.


2010. márc. 6. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs.......
2010. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háááát köszi. Tapasztalatot ís írsz nekem?
2010. márc. 6. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalat csak annyi,hogy én nem dolgozom tanuló vagyok,viszont itthon takarítok mindig pl mosogatok nekem már ettől törött,mondjuk lehet,hogy azért is,mert jó nagy múkörmöm volt....Próbálj meg akkor egy kis méretű szép műkörmöt hátha úgy nem fog törni bár nem tudom neked mekkora van.
2010. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*műkörmöm*
2010. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
anyukám műkörmös, mindig figyelem ahogy csinálja..:) semmiféleképpen ne vált ás porcelánra, mert az még jobban törik... Nekem mindig zselé van, és semmi baj nincs vele..és lehet hogy neked attól törik hogy a műkörmösöd kevés anyagot tesz rá,(mert ez a legésszerűbb rá hogy letörik) lehet érdemes lenne műkörmöst váltani :)
2010. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

manikűrös vagyok.

legyen zselé, szerintem, és ne legyen nagyon hosszú, csak olyan ízléses, úgy bírni fogja.

azonban ha hosszú körmöket szeretnél, a porcelánt ajánlom, az erősebb.

akinek törik, annak rosszul csinálják meg.

2010. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!